Київщину відвідала делегація азербайджанських парламентарів

Київщину відвідала делегація азербайджанських парламентарів

Київщину відвідала делегація азербайджанських парламентарів
Фото: Ірпінська міська рада

Київщину відвідала делегація Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки на чолі з Руфатом Гулієвим.

Про це повідомляють Ірпінська міська рада та мер Бучі Анатолій Федорук у Telegram.

Зокрема іноземцям показали Центральний будинок культури Ірпеня, "кладовище" знищених автомобілів, Романівський міст, який став місцем евакуації мирних жителів.

Також в Ірпені представники делегації відвідали парк імені Заріфи Алієвої – відомої вченої-офтальмологині (матір нинішнього Президента Азербайджану Ільхама Алієва) та поклали квіти до її пам’ятника.

"Азербайджан із першого дня повномасштабного вторгнення підтримує та буде продовжувати підтримувати Україну, її незалежність та територіальну цілісність", — зазначив голова робочої групи з міжпарламентських зв'язків "Азербайджан-Україна" Руфат Гулієв.

Що відомо про візит іноземних делегацій в Бучу та Ірпінь

21 лютого в деокуповані міста Київщини Бучу та Ірпінь приїхала премʼєр-міністерка Італії Джоржа Мелоні. Делегація відвідала храм Андрія Первозванного та зал, де представлені знімки масових поховань і міст після звільнення від військ РФ.

20 січня у Бучі побувала Міністерка оборони Латвії Інара Мурнієце. Там вона поспілкувалася із керівництвом міста. Міністерка зазначила, що Латвія продовжить підтримувати Україну, зокрема, допомагаючи військовим.

Генпрокурорка Англії та Уельсу Вікторія Прентіс відвідала Бучу. Як повідомив мер Анатолій Федорук, пріорітетною темою обговорення було розслідування воєнних злочинів РФ під час окупації.Дел

Мери Варшави, Братислави, Праги та Будапешту побували у Бучі на Київщині. Під час візиту вони відвідали Алею Героїв, де поховані більшість захисників, що загинули на фронті. Також вони побували на місці масового захоронення на території Храму Андрія Первозванного.

Президентка Греції Катерина Сакелларопулу відвідала Бучу та Ірпінь на Київщині. У Бучі їй показали місце масового захоронення місцевих та розповіли про катування російськими військовими мирних жителів містечка: що кожен 5-6 бучанець, який залишився в окупації, був розстріляний.

Читайте також

Спецслужби РФ встановили в країнах ЄС щонайменше 182 системи стеження — розслідування

Німеччина передала Україні ЗРК Patriot

Вибір редакції

На початок