5 головних новин 12 квітня

5 головних новин 12 квітня

Український військовий Бахмут 10 квітня 2023
Український військовий стріляє з гранатомета на передовій у Бахмуті, Донецька область, 10 квітня 2023. Український військовий стріляє з гранатомета по позиціях військ РФ у Бахмуті, Донеччина, Україна, 10 квітня 2023 рік. Фото: AP/Libkos

У соцмережах з'явилися відео страт імовірно українських військових, США запровадили нові санкції проти РФ, Франція блокує постачання снарядів Україні. Суспільне зібрало 5 головних новин дня дуже коротко, аби ви лишались в курсі подій навіть за слабкого сигналу інтернету.

  1. У соцмережах з'явилися два відео страт імовірно українських військових. СБУ розпочала розслідування. Україна направила листи в ООН та МКЧХ.
  2. США запровадили нові санкції проти РФ та тих, хто підтримує війну в Україні: до списку потрапили, зокрема, російський віцепрем'єр Хуснуллін, а також низка компаній, серед яких Міжнародний інвестиційний банк в Будапешті.
  3. Міністр оборони Резніков заявив, що у "злитих" секретних документах Пентагону багато інформації, яка не відповідає дійсності, а "бенефіціаром цієї операції є Росія".
  4. Франція блокує рішення ЄС про постачання боєприпасів Україні — польське агентство PAP.
  5. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль і міністр оборони США Ллойд Остін у США обговорили потреби України для успішного контрнаступу.

Якщо у вас поганий Інтернет-звязок, читайте полегшену версію сайту новин Суспільного.

Підпишіться на наш телеграм.

Усі останні новини про війну читайте тут. А про відновлення зв'язку та електрики — тут.

Головні новини з регіонів — тут.

На початок