"Укрпошта" випустила рамки з маркою про "русскій воєнний корабль", щоб зібрати на дрони

"Укрпошта" випустила рамки з маркою про "русскій воєнний корабль", щоб зібрати на дрони

Рамка з маркою "Русскій воєнний корабль"від Укрпошти
Рамка з маркою "Русскій воєнний корабль"від Укрпошти. Фото: Укрпошта

До річниці випуску першої поштової марки України воєнного часу “Русскій воєнний корабль, іді …!”, “Укрпошта” презентує спеціальний благодійний випуск рамки “Русскій воєнний корабль, іді …!”. Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

“Маємо 1000 примірників однойменної презентаційної рамки з легендарною поштовою маркою та відбитком штемпеля “Перший день”, яким марка гасилася в день введення в обіг на київському Головпоштамті рік тому. Вартість 1600 гривень, з яких 1000 йде на дрони. Так що плануємо зібрати 1 000 000”, — написав Смілянський у Телеграм.

Що відомо про тематичні марки "Укрпошти"

12 квітня 2022 року "Укрпошта" ввела в обіг марку, на якій зображені українский воїн та російський військовий корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.

23 травня 2022 року "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке означає потоплення російського крейсера "Москва".

28 червня 2022 року "Укрпошта" ввела в обіг марку "Українська мрія", а 28 липня — четверту поштову маркуза період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".

"Укрпошта" запустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.

14 жовтня 2022 року до Дня захисників і захисниць України "Укрпошта" запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!". Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.

4 листопада 2022 року "Укрпошта" випустила нову марку "Кримський міст на біс!".

6 грудня 2022 року "Укрпошта" ввела в обіг нові поштові марки "Зброя Перемоги".

24 березня 2023 року "Укрпошта" анонсувала нові поштові марки "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Випуск присвячений річниці звільнення Київщини. У блоці є конверт, на якому зібрані перші шпальти світових газет рік тому. А на конверті "Перший день" зображена схема наступу російських військ на Київ зі сторони цих міст.

Читайте також

"Укрпошта" презентує марку "Kalush"

"Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Марки, присвячені звільненню Київщини, розкупили за кілька годин

На початок