"Укрпошта" презентує марку "Kalush"

"Укрпошта" презентує марку "Kalush"

Марка "Kalush" від "Укрпошти"
. Фото: з Фейсбуку "Укрпошти"

Укрпошта” презентує марку "Kalush". Про це генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський повідомив зранку 4 квітня у Телеграм.

“Майже рік минув з того часу, як вся країна вболівала за Kalush Orchestra на конкурсі “Євробачення-2022” і сподівалася почути слова, які могли б звернути міжнародну увагу на війну в Україні та сотню українських військових, які тоді перебували під обстрілом на “Азовсталі”. Поранені, без води, їжі та ліків. Саме тоді зі сцени пролунали відомі слова: Save Mariupol, save Azovstal now!” — написав Смілянський.

Він додав, що “Укрпошта” виконує свою обіцянку, яку дала рік тому, і презентує марку "Kalush", бо це “ще один символ війни та сміливості наших людей — робити все, щоб бути почутими”.

Урочисте спецпогашення марки відбудеться 10 квітня в Калуші Івано-Франківської області разом із лідером гурту Олегом Псюком та його учасниками. Також пройде погашення штемпелем “Перший день”  у Києві. Одночасно із цим відбудеться запуск продажу марки у відділеннях по всій країні.

Автор марки — Святослав Романчак, автор картки — Юрій Сосницький, художниця конвертів — Олеся Вакуленко.

“Тим, хто хоче впевнитись, що з тиражу 130 тисяч листів точно отримає хоча б один, треба або оформити абонемент до 9 квітня, або оформити передзамовлення вже сьогодні”, — додав Смілянський.

Що відомо про тематичні марки "Укрпошти"

12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.

23 травня "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".

28 червня Укрпошта ввела в обіг марку "Українська мрія".

28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".

"Укрпошта" запустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.

14 жовтня до Дня захисників і захисниць України Укрпошта запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!". Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.

4 листопада, "Укрпошта" випустила нову марку "Кримський міст на біс!".

6 грудня "Укрпошта" ввела в обіг нові поштові марки "Зброя Перемоги". Спецпогашення штемпелем відбулося у столичному Головпоштамті сьогодні, 6 грудня, у День Збройних Сил України.

24 березня цього року "Укрпошта" анонсувала нові поштові марки "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Випуск присвячений річниці звільнення Київщини. У блоці є конверт, на якому зібрані перші шпальти світових газет рік тому. А на конверті "Перший день" зображена схема наступу російських військ на Київ зі сторони цих міст.

Читайте також

Бої за Бахмут, Нідерланди виділили новий пакет допомоги, РФ обстріляла Авдіївку. 405 день війни. Онлайн

"Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Марки, присвячені звільненню Київщини, розкупили за кілька годин

На початок