14 обстрілів від початку доби: в Авдіївці досі залишаються діти

14 обстрілів від початку доби: в Авдіївці досі залишаються діти

14 обстрілів від початку доби: в Авдіївці досі залишаються діти
Фото: Telegram/ Андрій Єрмак

В Авдіївці залишаються чотири дитини. Про це Суспільному повідомив начальник міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

"5 квітня вивезли одну дитину. 4 квітня — двох неповнолітніх. 6 квітня евакуювали двох жителів міста серед них не було дітей. Офіційно за списками на отримання гуманітарної допомоги у місті залишаються 1827 людей. Є 100-150 людей, які не записуються на отримання допомоги", — розповів Барабаш.

За його словами, зараз люди самі не виїжджають з населеного пункту. За останній місяць своїм транспортом виїхали до 100 людей.

"Примусової евакуації дітей поки немає, бо це не затверджено на рівні області", — розповів начальник МВА.

Віталій Барабаш зазначив, що від початку доби російські війська 14 разів обстріляли місто з РСЗВ "Град", артилерії та танків. Російські війська накопичують техніку.

Як розповів Віталій Барабаш, зв'язок у населеному пункті є 10-12 годин на добу. У місті працює лікарня та магазин. Комунальна служба виїхала на 25%.

Читайте також: Дітей необхідно вивезти. У Слов'янську опікунів, що відмовляються від евакуації, позбавлять обов'язків — рішення комісії

Що відомо про евакуацію дітей з Донеччини

Нині у Донецькій області запроваджена примусова евакуація дітей з Бахмута, де точаться бої. В інших громадах, що розташовані на лінії чи поблизу фронту діє обов'язкова евакуація. Рішення про примусову евакуацію дітей, коли батьки чи опікуни зобов'язані виїхати з небезпечного населеного пункту, приймає обласна військова адміністрація.

Внести до переліку територій, де можуть запровадити примусову евакуацію дітей, можуть ще 13 громад Донеччини.

За словами Віталія Барабаша, щодо Авдіївки наразі також планують застосувати примусову евакуацію родин із дітьми. Це означає, що батьки та опікуни будуть зобов’язані покинути фронтове місто.

Ситуація в Авдіївці небезпечна для цивільних. Місто постійно обстрілюють та штурмують російські військові.

Читайте також новини Авдіївки

Армія РФ обстріляла автобус в Авдіївці. Загинула жінка

Обстріл Авдіївки: загинули 5-місячний хлопчик та його бабуся

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок