5 головних новин 5 квітня

5 головних новин 5 квітня

Український військовий ЗСУ гаубиця Кремінна 5 квітня 2023
Український військовий стріляє з гаубиці по російських позиціях поблизу Кремінної, Луганська область, 5 квітня 2023. Український військовий на позиції в районі Кремінної Луганської області, 5 квітня 2023 року. Фото: АР

Польща надає новий пакет військової допомоги, а США — грант на $2,5 млрд, посол КНР заявив, що Китай не є на боці РФ у війні, ексдиректору "Антонова" повідомили про нову підозру. Суспільне зібрало 5 головних новин дня дуже коротко, аби ви лишались в курсі подій навіть за слабкого сигналу інтернету.

  1. Зеленський приїхав з офіційним візитом до Польщі та зустрівся з Дудою. Під час брифінгу президент України заявив, що якщо будуть ще "гарячіші" події у Бахмуті, будуть прийняті "правильні рішення".
  2. Допомога від партнерів. Польща надає Україні новий пакет військової допомоги: ППО, МіГи, міномети та БТРи. США — новий грант на $2,5 млрд із Цільового фонду Світового банку.
  3. Посол КНР в ЄС заявив, що "Китай не був на боці РФ у війні в Україні" та що КНР не буде надавати зброю Росії для використання в Україні. Держдеп повідомив, що США не фіксували надсилання китайської зброї до РФ.
  4. Ексдиректору держпідприємства "Антонов" Сергію Бичкову повідомили про нову підозру — у службовій недбалості, через яку було знищено транспортний літак АН-225 "Мрія".
  5. Премʼєр-міністр Польщі Матеуш Моравецький закликав керівництво Європейського Союзу та НАТО надати Україні членство в ЄС та Альянсі.

Також колишній президент США Білл Клінтон заявив, що шкодує про те, що переконав Україну відмовитися від ядерної зброї у 1994 році.

Якщо у вас поганий Інтернет-звязок, читайте полегшену версію сайту новин Суспільного.

Підпишіться на наш телеграм.

Усі останні новини про війну читайте тут. А про відновлення зв'язку та електрики — тут.

Головні новини з регіонів — тут.

На початок