Захисні споруди на Миколаївщині. Що відомо

Захисні споруди на Миколаївщині. Що відомо

Захисні споруди на Миколаївщині. Що відомо
Напис "Укриття" та вказівна стрілка на стіні житлового будинку. Фото: УНІАН

Миколаївська обласна військова адміністрація оприлюднила перелік захисних споруд цивільного захисту, що готові та обмежено готові до використання за призначенням у Миколаєві та області. У списку понад 700 адрес споруд, розташованих на Миколаївщині.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла заступниця начальника управління з питань цивільного захисту Миколаївської обласної військової адміністрації Олена Горбачова.

"Нормативні документи визначають достатньо великий перелік критеріїв, відповідно до яких споруда підпадає під поняття "готові", "обмежено готові" або "неготові". Оцінка ступеня захисту споруди відбувалась по всіх критеріях вимог до захисних споруд – від міцності загальної конструкції до дверей, від наявності необхідної документації до лікарських засобів", — розповіла Олена Горбачова.

За словами Олени Горбачової, сховища та протирадіаційні укриття мають різні вимоги для використання.

"Де є вимоги щодо наявності, наприклад, каналізації, де немає такої вимоги. Основний момент — здатність конструкції споруди захистити, тому вона чи готова, чи обмежено готова. Чому "обмежено", тому що можуть бути фільтри, що необхідно змінити, але ж це не впливає на захист від озброєння, це впливає на протирадіаційний захист. У обмежено готовій споруді один з критеріїв не відповідає, але вона може використовуватися для укриття людей", — розповіла Олена Горбачова.

Олена Горбачова сказала, що інформація зібрана щодо тих захисних споруд, що перебувають офіційно на загальнодержавному обліку і будувались безпосередньо, як захисні споруди цивільного захисту. Список склали станом на перше січня 2022 року.

споруди
Захисні споруди в Миколаєві.

споруди
Захисні споруди в Миколаєві.

споруди
Захисні споруди в Миколаєві.

споруди
Захисні споруди в Миколаєві.

З адресами захисних споруд області можна ознайомитися за посиланням в документі.

Що відомо

Дізнатися більше інформації про захисні споруди, порядок експлуатації тощо можна в найближчому консультаційному пункті з питань цивільного захисту на Миколаївщині. Ознайомитись із мережею консультаційних пунктів з питань цивільного захисту, які функціонують на території Миколаївської області можна за посиланням у документі.

Читайте також

В небі над Миколаївщиною сили ППО збили російський безпілотник

Меморандум про співпрацю. Миколаїв відвідали представники уряду Чехії

Місто Вознесенськ виграло грант ЄС на реалізацію місцевих ініціатив

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Вибір редакції

На початок