Формула-1 стартує із зображеннями веселки на болідах

Формула-1 стартує із зображеннями веселки на болідах

Формула-1 стартує із зображеннями веселки на болідах Associated Press

Гоночна серія запровадила ініціативу We Race As One, у рамках якої на болідах учасників зобразять райдугу як символ боротьби проти пандемії та проявів нерівності в суспільстві.

Як інформує пресслужба Формули-1, веселкову символіку з хештегом #WeRaceAsOne на спорткарах можна буде побачити вже починаючи з першого етапу в Австрії 3-5 липня.

"В останні місяці весь світ об'єднався в боротьбі з COVID-19, а останніми тижнями люди з усіх верств життя об'єдналися у засудженні расизму та нерівності. Ми вважаємо, що як перший міжнародний спорт, який повернувся, ми можемо використовувати свій вплив для вирішення цих життєво важливих проблем", - йдеться в заяві Ф-1.

Райдуги розмістять не лише на болідах а по всій території автодромів. Організатори наголошують, що ініціатива є довготривалою й не завершиться, коли "проблеми зникнуть із заголовків".

У Формулі-1 пояснили, що веселка була обрана, оскільки вона стала символом, що використовується на міжнародному рівні для об'єднання суспільства, символом різноманітності.

У команді McLaren вже відгукнулися на ініціативу й показали, який вигляд має болід з райдужною наліпкою.

Акція We Race As One не обмежиться лише візуальними методами. В гоночній серії буде створена робоча група, яка представить концепцію дій Формули-1 на підтримку боротьби з пандемією та глобальною нерівністю.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start