"Перечекати ще рік". Формула 1 скасувала етап, який мав відбутися вперше за 35 років

"Перечекати ще рік". Формула 1 скасувала етап, який мав відбутися вперше за 35 років

"Перечекати ще рік". Формула 1 скасувала етап, який мав відбутися вперше за 35 років Associated Press

Гран-Прі Нідерландів у Зандворті спочатку перенесли, а тепер і зовсім скасували через пандемію коронавірусу. Подія мала відбутися вперше за 35 років.

Про це повідомляє пресслужба Формули-1. Спочатку гонка повинна була відбутися 3 травня, але її пересли через поширення коонавірусу. Організатори сподівалися знайти місце в зміненому календарі чемпіонату для Гран-Прі Нідерландів, але тепер ухвалили рішення про повне скасування. Голландці не хочуть проводити очікувану подію на значно оновленій звивистій трасі Зандворта без глядачів.

"Перечекати ще рік". Формула 1 скасувала етап, який мав відбутися вперше за 35 роківF1

"Перечекати ще рік". Формула 1 скасувала етап, який мав відбутися вперше за 35 років

"Ми були повністю готові до цієї першої гонки. Багато чого було досягнуто завдяки фанам та компаніям, які займаються підготовкою", - заявив колишній водій Формули-1 та спортивний директор Гран-прі Нідерландів Ян Ламмерс.

"Ми з Формулою-1 дослідили потенціал проведення перенесеної гонки цього року без глядачів, але ми хотіли б відзначити момент поверненням етапу у Зандвоорті разом з нашими вболівальниками у Нідерландах. Ми просимо всіх бути терплячими. Мені довелося з нетерпінням чекати цього 35 років, тому я можу почекати ще один рік", — додав Ламмерс.

Що відомо

  • Гран-Прі Нідерландів стало четвертим етапом, який повністю скасований через коронавірус: не відбудуться також Гран-Прі Монако, Австралії, Франції. Ще шість гонок перенесені на невизначений термін. Сезон Формули-1 може розпочатися в Австрії на початку липня.
  • Раніше Суспільне повідомляло, що після сезону-2020 команду Ferrari покине чотириразовий чемпіон світу. У Скудеррії вже знайшли заміну. Склад команди стане наймолодшим за останні 50 років.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start