Ferrari оголосила про припинення співпраці з чотириразовим чемпіоном світу

Ferrari оголосила про припинення співпраці з чотириразовим чемпіоном світу

Ferrari оголосила про припинення співпраці з чотириразовим чемпіоном світу Associated Press

Німецький гонщик Себастьян Феттель припинить виступи за команду Ferrari після закінчення сезону-2020. Причиною послугувало не фінансове питання.

"Скудерія" та чотириразовий чемпіон світу Себастьян Феттель ухвалили спільне рішення не продовжувати контракт пілота після його завершення, повідомляє офіційний сайт Ferrari.

Рішення прокоментував керівник команди Маттіа Бінотто:

"Це рішення ми ухвалили спільно з Себастьяном, і обидві сторони вважають його найкращим. Не було конкретних причин, які призвели до цього, крім щирої ​​віри в те, що настав час піти окремими шляхами для досягнення своїх цілей", — заявив він.

За даними SkySports, перед цим команда пропонувала Феттелю угоду терміном на один рік, фінансові умови якої відрізнялися від нинішніх. Утім, як цитує німця пресслужба команди, причиною його відходу не є фінансове питання.

"Ми з командою зрозуміли, що більше немає спільного бажання залишитися разом після закінчення цього сезону. Фінансові питання не зіграли жодної ролі в цьому спільному рішенні. Те, що відбувалося за останні кілька місяців, змусило багатьох із нас задуматися про те, які наші реальні пріоритети в житті", — пояснив гонщик.

Що відомо

  • Німецький пілот чотири рази ставав чемпіоном світу у складі "Ред Булл".
  • Себастьян Феттель перейшов з "Ред Булл" до "Феррарі" у 2015 році. У складі "Скудерії" взяв участь у 101 Гран-Прі, здобув 14 перемог. Двічі ставав віцечемпіоном світу.
  • Його партнером по команді нині є 22-річний монегаск Шарль Леклер, який є першим пілотом Ferrari. Його контракт діє до кінця 2024 року.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start