Формула-1 скасувала етапи в Азербайджані, Сінгапурі та Японії

Формула-1 скасувала етапи в Азербайджані, Сінгапурі та Японії

Формула-1 скасувала етапи в Азербайджані, Сінгапурі та Японії Associated Press

Іще три гран-прі Формули-1 офіційно скасовані через пандемію коронавірусу: Азербайджану, Сінгапуру та Японії. Для того, аби чемпіонат відбувся, організаторам необхідно провести щонайменше вісім гонок.

У заяві "Формули-1" йдеться: "У результаті постійних викликів, які кидає COVID-19, ми та наші промоутери в Азербайджані, Сінгапурі та Японії ухвалили рішення скасувати ці змагання в сезоні 2020 року".

Вказані етапи не відбудуться з різних причин: Азербайджан та Сінгапур потребують тривалий час для побудови трас, у Японії ж тривають обмеження на в'їзд.

У організації додали, що шукають варіанти для формування решти календаря, який вже містить дати перших восьми, європейських, гонок. Чемпіонат розпочнеться 5 липня здвоєними гонками в Австрії. Як один із варіантів розглядається розширення кількості гонок у Європі. Завершити сезон планують у грудні етапами в Абу-Дабі та Бахрейні. Організатори сподіваються провести загалом 15 гонок.

Що відомо

  • Гран-Прі Нідерландів у Зандворті, яке мало відбутися вперше за 35 років, скасовано. Не відбудуться також Гран-Прі Монако, Австралії, Франції.
  • Суспільне повідомляло, що після сезону-2020 команду Ferrari покине чотириразовий чемпіон світу. У Скудеррії вже знайшли заміну. Склад команди стане наймолодшим за останні 50 років.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start