"Формула-1" назвала дати перших восьми гонок. Сезон стартує в Австрії

"Формула-1" назвала дати перших восьми гонок. Сезон стартує в Австрії

Офiцiйно
"Формула-1" назвала дати перших восьми гонок. Сезон стартує в Австрії Associated Press

"Формула-1" представила реструктурований календар першої частини сезону, а саме 8-ми європейських гонок. Сезон розпочнеться в липні етапом у Австрії.

Гран-Прі стартують 5 липня на автодромі Red Bull Ring в австрійському Шпільберзі, повідомляє пресслужба "Формули-1". Чемпіонат продовжиться другою гонкою на тій самій трасі за тиждень. Крім Австрії, здвоєні гонки також відбудуться у Великій Британії.

Змагання будуть проведені без глядачів. На тих самих трасах водночас з "Формулою-1" відбуватимуться й нижчі серії: "Формула-2" та "Формула-3".

Календар перших восьми гонок сезону:

Гран-Прі Австрії (здвоєні) — 5 липня, 12 липня

Гран-Прі Угорщини — 19 липня

Гран-Прі Великої Британії (здвоєні) — 2 серпня, 9 серпня

Гран-Прі Іспанії — 16 серпня, Барселона

Гран-Прі Бельгії — 30 серпня

Гран-Прі Італії — 6 вересня

Через невизначеність ситуації з коронавірусом на міжнародному рівні, "Формула-1" буде доопрацьовувати решту календаря протягом найближчих тижнів. Загалом заплановано 15-18 гонок із завершенням сезону в грудні.

Що відомо

  • Гран-Прі Нідерландів у Зандворті, яке мало відбутися вперше за 35 років, скасовано. Не відбудуться також Гран-Прі Монако, Австралії, Франції.
  • Суспільне повідомляло, що після сезону-2020 команду Ferrari покине чотириразовий чемпіон світу. У Скудеррії вже знайшли заміну. Склад команди стане наймолодшим за останні 50 років.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start