Російські війська не мають на Кінбурнському півострові підтримки — пресцентр ОК "Південь"

Російські війська не мають на Кінбурнському півострові підтримки — пресцентр ОК "Південь"

Російські війська не мають на Кінбурнському півострові підтримки — пресцентр ОК "Південь"
Українські військові з міномета б'ють по позиціях російських військ. Ілюстративне фото: Канал Президента України/Telegram

Сили оборони України уразили пункт боєпостачання і складування боєприпасів російської армії на Кінбурнському півострові. Протягом трьох днів не було вогневих ударів по Дніпро-Бузькому лиману, по Очаківській та Куцурубській громадах.

Керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони "Південь" Наталія Гуменюк розповіла в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" про ситуацію навколо Кінбурнського півострова.

За словами пресофіцерки, військові РФ стало ховаються за мирними жителями, переховують підрозділи й місця базування техніки у дворах цивільних, за житловими будинками.

"На лівобережжі ми працюємо над тим, щоб ворог відчував нашу присутність, відчував тиск з нашого боку. Контрбатарейним протистоянням сили оборони намагаються вичищати смугу 20-30 км на лівому березі", — сказала Наталія Гуменюк.

Робота, яку щоденно виконують Сили оборони України, розповіла Наталія Гуменюк, має результати.

"Обстріли з Кінбурнської коси суттєво поменшали, оскільки ми уразили пункт боєпостачання і складування боєприпасів. Російські війська не мають на півострові потужної підтримки. І навіть пересування суходолом для них ускладнено, оскільки ми намагаємось тримати під вогневим контролем і саме той перешийок, що пов’язує материкову частину лівобережжя з самим півостровом Кінбурнська коса", — сказала керівниця пресцентру.

Що відомо

  • З 18 по 21 березня на території Миколаївської області не фіксували обстрілів з боку російських військ. 22 березня о 19:47 армія РФ завдала артилерійського обстрілу по акваторії Очаківської громади.

Читайте також

Протягом доби у ДТП на Миколаївщині загинуло чотири людини

Поїхали по дрова. На Миколаївщині троє людей підірвалися на міні

Пасажирські міські перевезення. На лініях у Миколаєві збільшать кількість автобусів

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Вибір редакції

На початок