Дивився на "відбудову міста" уночі — міськрада окупованого Маріуполя відреагувала на приїзд Путіна

Дивився на "відбудову міста" уночі — міськрада окупованого Маріуполя відреагувала на приїзд Путіна

Дивився на "відбудову міста" уночі — міськрада окупованого Маріуполя відреагувала на приїзд Путіна
Президент Росії Володимир Путін 15 березня 2023 року в Москві на зустрічі з прокурорами РФ, фото: Getty Images

Приїзд президента РФ Володимира Путіна до окупованого Маріуполя відбувся вночі, майже без спілкування з місцевими жителями та повідомили про нього вже постфактум, розказали у Маріупольській міськраді. У мерії прокоментували подію, пригадали Гітлера у місті в 1941 році та показали, як вдень виглядають зруйновані вулиці.

"Міжнародний злочинець Путін відвідав окупований Маріуполь. Дивився на "відбудову міста".... уночі. Напевно, щоб при світлі дня не бачити розстріляного міста, вбитого його "визволенням", — йдеться у повідомленні.

Також міськрада нагадала, що під час Другої світової війни Гітлер також відвідував окупований Маріуполь.

Радник міського голови Петро Андрющенко звернув увагу, що із Путіним не було гауляйтерів, ні обласних, ні міста. На думку Андрющенка, центральна влада не довіряє своїм маріонеткам та вважає їх "розхідним матеріалом".

Радник міського голови також показав, як вдень виглядає проспект Миру, яким, згідно з опублікованими кадрами, їздив президент країни-агресора: зруйновані та спалені будинки, які зазнали ушкоджень під час обстрілів РФ.

Що відомо про ситуацію в Маріуполі

На території Азовсталі окупанти облаштували вертолітну базу.

Резерви води в окупованому Маріуполі обмежені. Нині маріупольці отримують воду з резервного Старокримського водосховища, теперішнього обсягу води там вистачить на пів року.

В Маріуполі немає дизельного пального, аби заправляти міські автобуси. Також в окупованому місті страйкують водії через невиплату заробітної плати.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок