"Рамштайн-10" вселяє оптимізм — Резніков

"Рамштайн-10" вселяє оптимізм — Резніков

Онлайн-зустріч "Рамштайн-10" 15 березня 2023 року
. Онлайн-зустріч "Рамштайн-10" 15 березня 2023 року. Фото: Твіттер міністра оборони України Олексія Резнікова

Міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що "Рамштайн-10" вселяє оптимізм. Про це міністр написав у Твіттер за підсумками онлайн-засідання Контактної групи з питань оборони України.

"Рамштайн-10 вселяє оптимізм: посилення протиповітряної оборони, постачання боєприпасів, навчання та формування "броньованого кулака", — написав Резніков.

Він також подякував своєму колезі, міністру оборони США Ллойду Остіну за виняткове лідерствота учасникам антикремлівської коаліції за готовність стояти з Україною до перемоги.

15 березня відбулося засідання Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн". Цього разу вона пройшла в онлайн-форматі.

Що відомо про попередній Рамштайн

У Бельгії 14 лютого відбулась дев’ята зустріч у форматі "Рамштайн". Як повідомив президент України Володимир Зеленський, партнери підтвердили готовність передати більше систем ППО, танків, артилерії та снарядів, а також організувати подальші навчання військових. Водночас він додав, що не про всі домовленості на "Рамштайні" можна говорити публічно: "значну частину варто залишити за зачиненими дверима".

Читайте також: 9 країн взяли на себе зобов'язання надати Україні понад 150 танків Leopard — Остін

Глава Міноборони США Ллойд Остін тоді за підсумками зустрічі повідомив, що Італія і Франція оголосили про надання Україні засобів ППО, Франція разом з Австралією буде розгортати виробництво боєприпасів калібру 155 мм, Норвегія загалом виділила 7 млрд доларів (75 мільярдів норвезьких крон) на різні форми підтримки України.

Зброя. Усі новини
На початок