Нові звуки у Музеї Ханенків: Мар'яна Головко представить унікальний камерний концерт у Києві

Нові звуки у Музеї Ханенків: Мар'яна Головко представить унікальний камерний концерт у Києві

Співачка Марʼяна Головко заспіває у Музеї Ханенків
На фото співачка Марʼяна Головко. Фото: Настя Тєлікова

26 березня у Музеї Ханенків співачка та солістка формації NOVA OPERA Мар'яна Головко у камерному супроводі гітариста Дениса Донцова та віолончеліста Артема Замкова проведе концерт українського сучасного романсу "Два крила".

За словами організаторів, це буде зібранням авторських композицій та творів українських композиторів періоду "відлиги", та "стане приємною подією, що матиме на меті занурити аудиторію у терапевтичну атмосферу поетичних та звукових сенсів".

У концерті звучатимуть твори видатних українських композиторів:

  • Ігор Поклад,
  • Володимир Верменич,
  • Олександр Білаш,
  • Мирослав Скорик,
  • Тарас Петриненко у поєднанні з авторськими композиціями Марʼяни Головко.

Марʼяна Головко відома своїми експериментами у різних стилях та жанрах музики. Вона є авторкою багатьох своїх композицій, які здебільшого присвячені різним важливим темам української культури та історії. Також музикантка вже має значний досвід виступів на концертах та фестивалях як в Україні, так і за її межами.

Що відомо про музей?

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (неофіційна назва: Музей Ханенків, попередня назва: Київський музей західного та східного мистецтва) — музей світового мистецтва, що презентує найзначніші в Україні колекції мистецтва Європи, Азії та Давнього світу. Музей засновано в 1919 році відповідно до заповіту колекціонера Богдана Ханенка (1917) та дарчої його дружини Варвари на ім'я Всеукраїнської академії наук (1918).

Колекція музею включає оригінальні твори живопису європейських майстрів, як-от Пітера Пауля Рубенса та Франсуа Буше. Є збірки скульптури та прикладного мистецтва Європи, колекції красного й ужиткового мистецтва Ірану, Тибету, Китаю та Японії, невеликі збірки мистецтва давнього Єгипту, Греції та Риму.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок