Відбудова Миколаївщини. Відновлюється критична інфраструктура, повертається бізнес — очільник області

Відбудова Миколаївщини. Відновлюється критична інфраструктура, повертається бізнес — очільник області

Відбудова Миколаївщини. Відновлюється критична інфраструктура, повертається бізнес — очільник області
Роботи на Троїцькому мості. Миколаївщина. Ілюстративне фото: Служба автомобільних доріг Миколаївської області

Критична інфраструктура у Миколаївській області станом на 13 березня відновлена на 95 відсотків. Поновили роботу два великі переробні підприємства. Повертаються підприємці з малого бізнесу.

Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім розповів під час брифінгу в Медіацентрі Україна про ситуацію в регіоні. За словами очільника області, на Миколаївщині ще присутні військові ризики.

"Малий бізнес повертається та починає працювати. Середній та великий не через інерційність, а через те, що треба багато часу і грошей для переїзду та поновлення роботи підприємств, їм потрібен об’єктивно ще час", — сказав Віталій Кім.

Військова адміністрація, каже начальник ОВА, розробила та відправила до Кабінету міністрів України пропозиції щодо вирішення потреб бізнесу.

"Це насамперед страхування ризиків перед банками, техніка в лізинг тощо. Тобто ми розуміємо потреби бізнесу і працюємо в цьому напрямку", — розповів Віталій Кім.

Серед представників великого бізнесу в області відновили роботу підприємства з переробки сільськогосподарської продукції.

"Дві компанії — фірма PepsiCo та завод Agrofusion. PepsiCo вже вивела людей, Agrofusion теж відновлюють свої виробничі площі, але оброблюють землю додатково в іншій точці, щоб забезпечити заводи сировиною", — сказав очільник Миколаївщини.

Як розповів Віталій Кім, в області критична інфраструктура відновлена в межах 95-97 відсотків.

"Також відновлені п'ять з шести мостів, але процедура ще триває по Вознесенському мосту, у планах ще один мостовий перехід у Вознесенському районі. Це не тільки ми, а й за допомогою військових було зроблено. 15 березня ще два мости будуть відкриті, допоміг Укравтодор", — сказав Віталій Кім.

Наступною задачею, сказав начальник ОВА, буде реалізація соціальних і житлових проєктів.

Читайте також

Відновлення житла. До Миколаївщини надійшло понад 400 модульних будинків — начальник ОВА

Життю хлопчика нічого не загрожує — начальник Миколаївської ОВА прокоментував стан пораненої в Солончаках дитини

Запускають першу чергу. На Миколаївщині відновили будівництво вітрової електростанції

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок