У Дніпрі ветеранів з інвалідністю безкоштовно навчають на системних адміністраторів

У Дніпрі ветеранів з інвалідністю безкоштовно навчають на системних адміністраторів

У Дніпрі ветеранів з інвалідністю безкоштовно навчають на системних адміністраторів
Дніпровська міська рада

У Дніпрі вперше в Україні стартував пілотний проєкт з безкоштовного навчання ветеранів за спеціальністю "Системний адміністратор". Як сказано на сайті Дніпровської міськради, йдеться про перекваліфікацію для людей з інвалідністю, отриманою внаслідок бойових дій на території України.

"Ветерани через отриману інвалідність не можуть повернутися на фронт. Але на новому фронті — диджиталізації – вони зможуть не тільки приносити величезну користь державі, а й зреалізувати свої нові можливості", — розповіла начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міськради Тетяна Янушкевич.

Ярослав Голєв раніше служив у Збройних Силах України за контрактом, а коли почалося повномасштабне вторгнення РФ — повернувся до служби. Чоловік боронив Україну на Донецькому напрямку. У травні отримав серйозне поранення. Через це повертатися на службу він не може. "Я завжди цікавився IT-напрямом. Нині маю адаптуватися до нових реалій. Хочу бути корисним своїй родині, країні. Сподіваюся, що все вийде", — додав чоловік.

Для перших десяти слухачів навчання триватиме 3 місяці. По закінченню курсів, за словами Тетяни Янушкевич, ветеранів працевлаштують. Вони матимуть можливість обрати роботодавця.

Проєкт реалізується завдяки програмі розвитку ООН (ПРООН) за фінансової підтримки урядів Німеччини та Південної Кореї.

Читайте також

"Він 9 років на війні, вона не може завагітніти". Фахівчиня НСЗУ – про потреби бійців і медреформу на Дніпропетровщині

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок