У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами військових "Азову"

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами військових "Азову"

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами військових "Азову"
Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч з родинами військовослужбовців штурмової бригади "Азов".

Як повідомляється на Telegram-каналі штабу, зустріч відбулась за ініціативи громадської організації "Жінки зі сталі". Зокрема, на ній обговорили пошук інформації щодо місць тримання бійців "Азову" після теракту в Оленівці.

"Представник Штабу зазначив, що нашій стороні відомо місце утримання далеко не всіх азовців, оскільки після теракту в Оленівці їх порозвозили по різних таборах і тримають ізольовано від інших українських полонених. Тому від тих, хто повернувся, надходить менше інформації щодо утримання бійців "Азову", — йдеться у повідомленні.

При цьому не припиняється робота стосовно пошуку третьої країни, яка могла б виступити посередником в обміні бійців "Азову".

"Певні надії покладаємо на Туреччину, бо ця країна має реальні важелі впливу на РФ. До того ж уже був прецедент участі Анкари в обміні", — зазначається в дописі.

Також представник Штабу розповів, що представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) протягом останнього місяця вдалося відвідати місця утримання в Донецьку та Горлівці. Зараз вони намагаються потрапити до полонених у Луганській області.

Читайте також

"Українці точно цього не робили": Зеленський про диверсії на "Північних потоках"

На початок