Російські окупанти запустили інформаційну атаку щодо Бахмута — Ганна Маляр

Російські окупанти запустили інформаційну атаку щодо Бахмута — Ганна Маляр

Російські окупанти запустили інформаційну атаку щодо Бахмута — Ганна Маляр
Літак-пам'ятник у Бахмуті, Донецька область, грудень 2022 року. Фото: Тарас Ібрагімов/Суспільне

Ситуація у Бахмуті загострена. Армія РФ не припиняє наступати та прорвати оборону ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За словами заступниці міністра, зафіксовано чергову інформаційну атаку Росії щодо Бахмута. РФ поширює дезінформацію про нібито конфлікти між військово-політичним керівництвом України з приводу оборони Бахмута.

"Тобто про те, що начебто Президент, Залужний і Сирський мають різні позиції щодо рішень по Бахмуту. Це не так", — каже Ганна Маляр.

Як розповіла заступниця міністра оборони України, таким чином РФ намагається показати, що вони бережуть своїх військових, а Україна нібито не рахується з життями.

"Насправді все навпаки. Про що свідчить співвідношення загиблих - в них у декілька разів вище, та тактика бойових дій", — зазначила Ганна Маляр.

Маляр каже, що РФ хоче посіяти в українському суспільстві дискусію про те чи варто захищати Бахмут. Роблять вони це шляхом вкидів про неважливість цього напрямку.

Читайте також новини про ситуацію у Бахмуті: Бахмут виграє час для майбутнього наступу. Штурми та атаки: хроніка боїв та ситуація в місті. 10 березня

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок