За місяць записалися понад 300 людей. У Кропивницькому почали навчати добровольців штурмової бригади поліції "Лють"

За місяць записалися понад 300 людей. У Кропивницькому почали навчати добровольців штурмової бригади поліції "Лють"

За місяць записалися понад 300 людей. У Кропивницькому почали навчати добровольців штурмової бригади поліції "Лють"
Добровольці штурмової бригади поліції "Лють" відпрацьовують навички з тактичної медицини під час штурмових дій і евакуації поранених. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому почали навчати добровольців штурмової бригади Нацполіції "Лють". За місяць до бригади подали заявки 340 людей. Про це Суспільному розповів керівник поліції області Роман Козьяков. Скільки з них проходять навчання, не розголошує. Після першого етапу, який триватиме щонайменше шість тижнів, добровольці продовжать тренування у підрозділах за розподілом.

На Кіровоградщині за місяць до "Гвардії наступу" записались майже 400 людей.

Людина, яка виявила бажання проходити службу в бригаді "Лють", після первинної підготовки складає присягу поліцейського, розповів Роман Козьяков. Після перемоги бійці матимуть змогу продовжити службу в поліції або в бригаді "Лють".

Набирають добровольців до восьми бригад "Гвардії наступу".

Добровольці першого набору відпрацьовують навички з тактичної медицини під час штурмових дій та евакуації поранених.

Добровольцю Олександру 32 роки. До повномасштабного вторгнення чоловік працював держслужбовцем. Розповів, що рішення стати на захист країни ухвалив виважено: "Я вже втратив багато близьких друзів. Це мало накопичувальний ефект. Я сидів вдома і зрозумів, що більше не можу стояти осторонь. Коли на занятті нас запитують, чи ми заморились і чи не хочемо закінчити – я ще з більшою впевненістю розумію, що хочу йти далі, поки не закінчиться війна".

Добровольцю з позивним "Бурий" 24 роки. До 24 лютого 2022 року жив за кордоном. З його слів, повернувся, щоб стати на захист України, долучився до добровольчого формування: "Мотивує те, що це моя земля. І мені буде соромно ходити по українській землі, коли хлопці в Бахмуті і Маріуполі, а я сидів вдома і нічого не робив".

За місяць записалися понад 300 людей. У Кропивницькому почали навчати добровольців штурмової бригади поліції "Лють"
Навчання добровольців штурмової бригади поліції "Лють". Фото: Суспільне Кропивницький

Під час навчання з тактичної медицини одночасно відпрацьовують і медичну підготовку, сказав представник полку спецпризначення "Цунамі" Сергій: "Якщо трапляється контакт, і на полі бою людина отримає поранення, відпрацьовується схема, прикриття і надання допомоги людині".

Навчання добровольців проводять групами.

Що відомо

  • Місяць тому в Україні розпочалась національна кампанія "Гвардія наступу". Набирають добровольців до штурмових бригад, які звільнятимуть окуповані російською армією території України. Це один загін прикордонної служби "Сталевий кордон", об’єднана штурмова бригада Національної поліції "Лють" та шість бригад Нацгвардії: "Азов", "Буревій", "Кара-Даг", "Червона Калина", Рубіж" та "Спартан". Після проходження військово-лікарської комісії та тестування добровольці проходять навчання в тренінгових центрах України та за кордоном.
  • Записатись можна, звернувшись в центр адміністративних послуг або подати заявку на офіційному сайті.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок