"Головне, щоб були високо вмотивовані". На Кіровоградщині триває набір добровольців до "Гвардії наступу"

"Головне, щоб були високо вмотивовані". На Кіровоградщині триває набір добровольців до "Гвардії наступу"

"Головне, щоб були високо вмотивовані". На Кіровоградщині триває набір добровольців до "Гвардії наступу"
Суспільне Кропивницький

На Кіровоградщині триває запис до штурмових бригад поліції, Нацгвардії й прикордонної служби. Це національна кампанія "Гвардія наступу", яка розпочалась 3 лютого. Завдання штурмових бригад – звільнення окупованих територій від російської армії. Записатись можна, звернувшись в центр адміністративних послуг або подати заявку на офіційному сайті. Усі, хто вступає на службу у новостворені штурмові бригади, матимуть такі самі пільги й гарантії, як і у Збройних Силах України.

Загалом таких бригад вісім: один загін прикордонної служби "Сталевий кордон", об’єднана штурмова бригада Національної поліції "Лють" та шість бригад Нагвардії: "Азов", "Буревій", "Кара-Даг", "Червона Калина", "Рубіж" і "Спартан".

"Це ті бригади, які мають високу мотивацію, високий вишкіл, високу фізичну підготовку, – говорить начальник Кропивницької районної військової адміністрації Віталій Пастушенко. – Люди сюди приходять добровільно. Відповідно вони свідомо обирають той напрямок, який їм до душі".

Записують добровольців у штурмові бригади у центрах надання адмінпослуг Кропивницького, Голованівська, Новоукраїнки, Олександрії й Знам’янки.

Двадцятирічний житель Знам'янки Сергій Тищенко обрав штурмову бригаду Національної поліції "Лють", напрямок аеророзвідка. "Я давно хотів служити в Національній поліції, — каже знам’янчанин, – і тут побачив, що ведеться конкурсний набір в штурмові підрозділи "Лють". Там новітнє озброєння, навчання за кордоном".

Щоб потрапити до штурмової бригади поліції, треба мати міцне фізичне та психологічне здоров’я, вік від 18 до 60 років, розповів представник нацполіції Максим Свириденко. "В об’єднану штурмову бригаду "Лють" входитимуть такі наявні підрозділи, як "Сафарі", "Цунамі" та батальйон "Луганськ-1". Це ті, які братимуть участь у відсічі, в обороні України. Також будуть сформовані рота аеророзвідки, рота охорони, рота матеріально-технічного забезпечення, кадрові підрозділи".

Зі слів речниці поліції області Віталіни Бевзенко, до бригади Нацполіції на Кіровоградщині подали заявки 270 людей.

У бригади Національної гвардії добровольці зі Знам’янки заповнили чотири анкети, каже представник Нацгвардії Денис Роговий. "Три людини виявили бажання проходити службу в підрозділі "Азов" і один в "Червона калина". Також провели 28 консультацій".

Висока мотивація – найголовніше для добровольців, говорить представник Державної прикордонної служби Ярослав Кравченко. "У складі підрозділу "Сталевий кордон" військовослужбовці, які першими зустрічали агресора на наших кордонах, захищали Азовсталь, були в Бахмуті, на Лиманському напрямку. У нашому підрозділі є аеророзвідка, протитанкові та артилерійські системи".

Перед відправленням на фронт, бійці пройдуть підготовку в Україні й за кордоном. Яка кількість потрібна для комплектування штурмових бригад, з міркувань безпеки не називають.

Читайте також

  • "Гвардія Наступу". На Кіровоградщині почали формувати штурмові бригади добровольців
  • Військовий облік жінок на Кіровоградщині. Скільки часу потрібно, щоб отримати посвідчення
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок