"Гвардія Наступу". На Кіровоградщині формують штурмові бригади добровольців

"Гвардія Наступу". На Кіровоградщині формують штурмові бригади добровольців

"Гвардія Наступу". На Кіровоградщині формують штурмові бригади добровольців
Суспільне Кропивницький

В Кіровоградській області почали формувати штурмові бригади поліції, Національної гвардії та прикордонної служби. Їх створюють з добровольців, в рамках національної кампанії "Гвардія наступу". Вступити до таких бригад можуть всі охочі чоловіки та жінки, віком від 18 до 60 років.

У Кропивницькому центрі надання адмінпослуг військові та поліцейські почали прийом охочих вступити до добровольчих бригад поліції, Нацгвардії та прикордонної служби.

Нацгвардія

Нацгвардієць Євгеній розповів: приймають добровольців: "Які високо мотивовані, які хочуть звільнити країну від агресора. Це не мобілізація."

"Національна гвардія утворює батальйони оперативного призначення, – говорить командир стрілецького батальйону Нацгвардії Іван Реут. – Після проходження певних навчань, вони будуть залучатися безпосередньо до участі в бойових діях на різних територіях".

Поліція

Про структуру і завдання поліцейської штурмової бригади розповів керівник поліції в області Роман Козьяков: "Складається з двох штурмових полків – артилерійського і батальйону особливого призначення, а також роти виконання спеціальних операцій. На озброєнні в бригаді буде бронетехніка, озброєння снайперське, протитанкове, тобто повноцінне військове озброєння".

Щоб пройти тестування у поліцейські бригади, треба пройти за наступним посиланням.

Зі слів керівника поліції, добровольці можуть обирати, в якому підрозділі чи батальйоні хочуть служити. Виконуватимуть такі завдання: "Проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп та незаконних збройних формувань. Проведення аеророзвідки, виявлення позицій ворога, ну і відповідно знищення".

"Гвардія наступу" – це рекрутингова програма, розповів голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович: "Вона відрізняється від мобілізації, це формування загонів добровольців на основі професійності".

Яка кількість добровольців потрібна для комплектування штурмових бригад, з міркувань безпеки, не називають.

Кропивничанка Галина Колісник має сина. Вона вважає — життя кожної людини нині в небезпеці: "Як мама сина, це питання для мене дуже гостре. Для кожної мами її син – це найдорожче, найкраще у світі. І казати, що чийсь син кращий, чийсь гірший, хтось загине, хтось не загине... Ми, мабуть, маємо об'єднатися, і якщо хтось вірить у свої сили й має бажання стати на захист нашої України, ми маємо їх підтримувати. Хто як може".

Окрім Кропивницького, записувати добровольців у штурмові бригади будуть у центрах надання адмінпослуг Голованівська, Новоукраїнки, Знам’янки та Олександрії.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок