РФ перекинула на Донеччину бригаду тихоокеанського флоту, розбиту на Харківщині

РФ перекинула на Донеччину бригаду тихоокеанського флоту, розбиту на Харківщині

РФ перекинула на Донеччину бригаду тихоокеанського флоту, розбиту на Харківщині
Речі покинуті росіянами при відступі з Донеччини, жовтень 2022. Фото: Суспільне Донбас

Росіяни після відновлення підтягли на Донеччину 200-ту бригаду тихоокеанського флоту, яку раніше розбили вщент на Харківщині. Про це повідомив речник об’єднаного пресцентру оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський.

"Основні зусилля російська армія зосередила у районі Красногорівки та Водяного. Російські війська штурм цих ділянок вели військові зі складу для 114 та 136 окремої бригади. 4 березня під Мар'їнкою, малі групи піхоти почали атаки на кілька українських опорних пунктів. Потім на підкріплення приїхали два російських танки, які працюють 25 хвилин та їдуть поповнювати БК. Танки повертаються через п'ять годин, а у цей час російська піхота намагається проводити атаки без техніки", — каже Дмитрашківський.

За його словами, кілька днів тому під Авдіївкою п'ять танків та 10 БМП висуваються в атаку. українська артилерія знищує три танки 5 БМП, 6 окупантів бере у полон.

Олексій Дмитрашківський розповів, що ешелон з Білорусі зайшов до Волновахи.

"Це підкріплення РФ застосує на Вугледарському напрямку, де в боях впродовж року зазнала втрат особливо 155 бригада морської піхоти, командира якої доставили до Ростова, бо він відмовляється воювати. Російський командир пояснює відмову тим, що є брак озброєння техніки та особового складу. в цій бригаді вже кілька разів міняли командира", — зазначив Дмитрашківський.

Читайте також про ситуацію в Мар'їнці та Авдіївці

"Мар'їнки більше нема". В Офісі Президента показали як виглядає місто на Донеччині

З прифронтової Мар'їнки евакуювали всіх людей

Штурм росіян провалився: українські військові під Авдіївкою знищили три танки РФ

У Авдіївці розформували опікунську сім’ю, аби евакуювати дитину

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок