З прифронтової Мар'їнки евакуювали всіх людей

З прифронтової Мар'їнки евакуювали всіх людей

З прифронтової Мар'їнки евакуювали всіх людей
В'їзд до Мар'їнки, фото: Суспільне Донбас

Поліцейський екіпаж "Білий янгол" евакуював всіх людей з прифронтової Мар'їнки на Донеччині. Про це повідомила пресслужба поліції Донеччини.

"Мар’їнка постійно перебуває під прямим ураженням ворога. В місті не вціліло жодної будівлі. Протягом восьми місяців повномасштабної війни поліцейський екіпаж «Білий янгол» допомагав людям виїхати з-під обстрілів. Наразі в Мар’їнці не залишилося цивільного населення", — йдеться у повідомленні.

Зараз поліцейські продовжують допомагати людям, які залишаються у Красногорівці. Місто також знаходиться поблизу лінії фронту та щоденно потерпає від обстрілів російської армії.

У Красногорівці через обстріли немає електрики, газу та централізованого водопостачання. Тут досі залишаються близько 800 людей.

Екіпаж "Білий янгол" — єдина екстрена служба, яка зараз працює у місті. Поліцейські евакуйовують людей, надають допомогу пораненим, та привозять гуманітарну допомогу.

"Під час чергового рейсу до Красногорівки правоохоронці евакуювали тяжкохвору жінку з підозрою на інсульт, пораненого чоловіка та літню жительку, яка вирішила виїхати до безпечного регіону", — додали у повідомленні.

Що відомо

  • Протягом 2 листопада російські окупаційні війська 21 раз обстріляли населені пункти Донеччини. Найбільше обстрілів зазнали Бахмут та Авдіївка
  • Російські окупанти щодня обстрілюють Авдіївку. У місті через обстріли відсутні електрика, газо- та водопостачання. Там досі залишаються майже дві тисячі людей. З міста організована евакуація до більш безпечних громад Донеччини
  • На Тернопільщину прибув потяг з Донеччини. 80 людей вдалось евакуювати з зони бойових дій

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок