"Потонівець" Єрмолов вийшов з харківського СІЗО під заставу у понад 400 тис гривень

"Потонівець" Єрмолов вийшов з харківського СІЗО під заставу у понад 400 тис гривень

"Потонівець" Єрмолов вийшов з харківського СІЗО під заставу у понад 400 тис гривень
POTON/youtube.com

Учасник організації "POTON" Олександр Єрмолов, затриманий після силового конфлікту зі співробітниками СБУ, 12 червня вийшов з харківського слідчого ізолятору. Заставу у розмірі понад 400 тис гривень за нього внесли родичі.

Те, що зараз Єрмолов вже дома, Суспільному підтвердила його дружина Марія.

“Він тільки повернувся ми ще не наговорилися. Я рада, що він вдома з родиною, дитиною, а що буде далі — ми ще не вирішували”, — розповіла Єрмолова.

За словами Марії, гроші для застави збирали серед родичів, друзів та знайомих. Сама вона не працює, доглядає за 5-річною дитиною.

Що відомо

  • 3 червня поліція затримала п'ятьох учасників громадської організації "POTON" через конфлікт з правоохоронцями в Краснокутському районі. Затриманих підозрюють за ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу). За версією слідства, вони переслідували та перешкоджали працівникам СБУ. Один з підозрюваних Павло Оніщенко стріляв у заблоковану представниками організації машину, в якій вони сиділи. Ніхто не постраждав. Затримані підозри не визнають: кажуть, що сприймали правоохоронців за злочинців.
  • 4 червня прихильники "POTON" пікетували обласне управління поліції.
  • 5 червня на підтримку "POTON" у Харкові пікетували Київський районний суд.
  • 5 червня суд взяв під варту лідерів організації Павла Оніщенка і Миколу Маслова. На засіданні суду Маслов поранив руку.
  • Щодо двох затриманих суд визначив заставу, ще одного відпустив під домашній арешт.
  • 7 червня прихильники організації вийшли на пікет до обладмінстрації. Дружина лідера Марина Оніщенко оголосила триденне голодування.
  • Учасники "POTON" із сутичками відвідували засідання у справі ексдиректора Гутянського лісгоспу Віктора Сиси й неодноразово пікетували обласне управління поліції з приводу вирубки лісів. Сиса стверджував, що "потонівці" займаються вимаганням.
  • В поліції Харківщини заявили, що не виключають, що представники організації "POTON" можуть бути причетні до вимагання коштів з комерційних підприємств регіону.
На початок