Розгляд справи Сиси: до суду у Харкові прибув спецпідрозділ

Розгляд справи Сиси: до суду у Харкові прибув спецпідрозділ

Розгляд справи Сиси: до суду у Харкові прибув спецпідрозділ
undefined

До Московського райсуду Харкова, де сьогодні мають оголосити рішення за клопотанням прокуратури про відсторонення директора ДП "Гутянський лісгосп" Віктора Сиси, прибули працівники спецпідрозділу "ТОР" у повному екіпіруванні.

Як повідомляє кореспондент Суспільного, у коридорах суду сталося кілька сутичок між противниками і прихильниками Сиси.

Учасників процесу вже пропустили до зали.

Розглядати клопотання суд почав учора. Тоді у суді теж конфліктували групи чоловіків. До суду викликали поліцію. Сьогодні суд має оголосити ухвалу, чи відсторонять Сису від посади, після чого — обрати йому запобіжний захід. Прокуратура проситиме домашнього арешту.

13 січня директору ДП "Гутянський лісгосп" Віктору Сисі оголосили підозру у службовій недбалості, що призвела до 4,2 млн грн збитків. За версією слідства, за його керівництва на території лісгоспу незаконно зрубали 206 дубів. Сиса підозру не визнає. Захист стверджує, що на вирубку у 2018 році був дозвіл. Позиція прокуратури: дозвіл діяв до кінця 2018 року, а зруби — свіжі.

У жовтні Сису запідозрили у пропозиції хабара детективу НАБУ. За цим епізодом Сису затримували, він вийшов з-під варти під заставу у 4,9 млн грн. Попри заяви прокуратури щодо незаконних вирубок, начебто організованих Сисою на Харківщині, він втримався на посаді. Прокуратура вимагає його відсторонення. Захист стверджує про неправомірність дій прокуратури.

Автор: Софія Цвєткова

На початок