Суд у Харкові дозволив вийти з-під варти трьом учасникам "Потону"

Суд у Харкові дозволив вийти з-під варти трьом учасникам "Потону"

Суд у Харкові дозволив вийти з-під варти трьом учасникам "Потону"

Київський райсуд Харкова визначив заставу для двох затриманих за підозрою в посяганні на життя правоохоронців в лісі у Краснокутському районі, третього відпустили під цілодобовий домашній арешт.

Про це 6 червня повідомили у відділі комунікації Головного управління поліції.

Засідання з обрання запобіжних заходів у справі тривали до пізнього вечора 5 червня. Прокуратура просила взяти усіх підозрюваних під варту.

Суд дозволив вийти з-під варти трьом учасникам "Потону"

Затриманим чоловікам 42 та 38 років суд обрав запобіжний захід у вигляді двох місяців тримання під вартою з можливістю внесення застави у 420 тисяч гривень.

Суд дозволив вийти з-під варти трьом учасникам "Потону"
Один із затриманих учасників "Потону" Олександр Єрмолов розповів суду, що активних дій на місці події не вчиняв. Суд визначив для нього заставу.

34-річного підозрюваного відпустили під цілодобовий домашній арешт.

Що відомо

  • 3 червня поліція затримала п'ятьох учасників громадської організації "Потон" через конфлікт з правоохоронцями в Краснокутському районі. Затриманих підозрюють за ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу). За версією слідства, вони переслідували та перешкоджали працівникам СБУ. Один з підозрюваних Павло Оніщенко стріляв у заблоковану представниками організації машину, в якій вони сиділи. Ніхто не постраждав. Затримані підозри не визнають: кажуть, що сприймали правоохоронців за злочинців.
  • 4 червня прихильники "Потону" пікетували обласне управління поліції.
  • 5 червня на підтримку "Потону" у Харкові пікетували Київський районний суд.
  • 5 червня суд взяв під варту лідерів організації Павла Оніщенка і Миколу Маслова. На засіданні суду Маслов поранив руку.
На початок