З-під Авдіївки посилилась евакуація, за два дні поліцейські вивезли близько 40 людей

З-під Авдіївки посилилась евакуація, за два дні поліцейські вивезли близько 40 людей

З-під Авдіївки посилилась евакуація, за два дні поліцейські вивезли близько 40 людей
Жінка з дітьми, яку поліцейські вивезли з Ласточкиного. Фото: поліція Донеччини

Після російського авіаудару по селу Ласточкине 28 лютого, де ракета вбила двох людей, жителі села почали звертатись по допомогу в евакуації. Протягом двох днів поліцейські Донеччини вивезли близько 40 людей, серед яких були діти.

Про це повідомила пресслужба поліції Донеччини.

Також з Очеретиного поліцейські евакуювали до лікарні чоловіка з інвалідністю, який потребував негайної медичної допомоги.

Поліцейські евакуюють людей щодня на броньованому автомобілі

"Під час крайнього рейсу поліцейські забрали з села Ласточкине шістьох людей: маму з двома дівчинками 3 та 6 років, ще одну жінку з 6-річною донькою та літнього чоловіка. Люди покинули рідні домівки після того, як росіяни поцілили з авіації в житловий будинок і обидва його мешканці загинули", — розказали в поліції.

Людей вивезли під обстрілами на броньованому автомобілі до Покровська. Далі евакуйовані потягом поїдуть у більш безпечні регіони України.

"В Очеретиному допомоги попросив літній чоловік з інвалідністю, який не ходить. Останніми днями стан його здоров’я різко погіршився. Поліцейські допомогли переправити його до рідних, придбати ліки. Зараз людина отримує необхідне лікування в Дніпрі", — розказали поліцейські.

За інформацією пресслужби поліції Донеччини, у Ласточкиному наразі залишаються 111 людей, а в Очеретиному — 944 людини, з них 51 дитина.

Звернутись по допомогу в евакуації можна до чергової частини поліції Авдіївки за телефоном: 099 531 90 88.

Що відомо про ситуацію в Авдіївці

  • Вночі 3 березня російська армія тричі обстріляла Авдіївку з артилерії. Вранці вони завдали ракетного удару по території коксохімічного заводу та житловому кварталу.
  • Жителі Авдіївки на Донеччині, які лишаються у прифронтовому місті, наразі забезпечені продуктами та речами першої потреби. Тим часом в місті бракує генераторів та дров.
  • У Авдіївці розформували опікунську сім’ю, аби евакуювати 11-річного хлопчика. Місто під постійними обстрілами без світла, газу та води.
  • В Авдіївці до повномасштабного вторгнення Росії в Україну проживали 32 тисячі людей. У місті залишаються близько двох тисяч місцевих жителів. Продуктів харчування є з запасом. У місті працює міська лікарня, один лікар, чотири медсестри, чотири молодші медсестри та технічний персонал. Медикаменти є. З травня не працює швидка. Поранених вивозять рятувальники в лікарні Селидового, Покровська, Мирнограда. В місті немає води, світла та зв'язку.

Читайте також про ситуацію в Авдіївці

Залишився один лікар та чотири медичні сестри. Як рятувальники вивозять поранених з Авдіївки

У Авдіївці розформували опікунську сім’ю, аби евакуювати дитину

В Авдіївці від серцевого нападу померла 6-річна дівчинка. Висновки МВА та поліції

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок