Майже 12300 людей у Херсонській територіальній громаді отримали фінансову допомогу від Червоного Хреста

Майже 12300 людей у Херсонській територіальній громаді отримали фінансову допомогу від Червоного Хреста

Майже 12300 людей у Херсонській територіальній громаді отримали фінансову допомогу від Червоного Хреста
Фото: УНІАН

Майже 12300 людей у Херсонській територіальній громаді отримали фінансову допомогу від Червоного Хреста, серед них — 11588 херсонців, повідомила у Telegram міська рада.

За словами директорки херсонської філії Укрпошти Тетяни Морозової, на цей час для здійснення виплат передали списки на понад 50 тисяч отримувачів грошових виплат від Товариства Червоного Хреста України.

Наразі у місті працюють шість відділень Укрпошти, де можна отримати виплати. Зокрема три відділення знаходяться у мікрорайоні ХБК, по одному у Таврійському та Шуменському мікрорайонах, а також головне відділення у центрі міста.

Крім цього, листоноші вже розносять зазначені виплати маломобільним верствам населення. Після того, як більшість населення отримає фінансову допомогу, розноситимуть виплати людям похилого віку, які самостійно не зможуть прийти до відділень.

Виплати фінансової допомоги від Міжнародного комітету Червоного Хреста триватимуть до 18 травня, у разі потреби розглядається можливість продовження виплат. З 3 по 6 березня включно виплати тимчасово припиняються у зв’язку звітування перед Товариством Червоного Хреста по виплатам за лютий місяць поточного року, йдеться у дописі.

Що відомо

  • На території Херсонської області з моменту деокупації населених пунктів евакуювались близько 15 тисяч жителів області.
  • Протягом доби російські війська завдали ударів по Херсону, Бериславу, Антонівці, Велетенському, Береговому та Веселому.
  • Внаслідок обстрілів військами РФ у Чорнобаївці був поранений однорічний хлопчик. Також з уламковими пораненнями у лікарні знаходяться місцевий житель села Зміївка та волонтер з Кривого Рогу.

Читайте також

Російські снаряди пошкодили електромережу у Херсоні

Річниця захоплення військовими РФ Херсона: що пригадують про цей день місцеві жителі

Обстріли Чорнобаївки та Зеленівки, підозри для колаборантів. 372 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок