Спорт — Суспільне Херсон

Ангеліна Калініна, українська тенісистка в матчі Italian Open-2024 проти Марії Саккарі.

Ангеліна Калініна поступилася восьмій ракетці світу Саккарі на турнірі WTA 1000 у Римі: результат

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок на Олімпійських іграх-2020 у Токіо

"Будемо відновлювати олімпійську двійку". Україна визначилася зі складом на Олімпіаду-2024 у жіночій каное-двійці

Ексклюзивно
Богдан Бондаренко виступив на першому турнірі у 2024 році

Українці Проценко та Бондаренко відкрили літній сезон на комерційному турнірі Мутаза Баршима у Досі

Еліна Світоліна двічі в кар'єрі вигравала Мастерс у Римі

П’ять українських тенісисток отримали суперниць в основі Мастерса у Римі: результат жеребкування

Херсон, спортсменка, вільна боротьба

Херсонка Таїсія Гега здобула срібну медаль на міжнародному турнірі з боротьби у Болгарії

Роман Полянський захистив звання чемпіона Європи в академічному паравеслуванні

Збірна України здобула три медалі у перший день фіналів Євро-2024 з академічного веслування

Збірна України здобула три медалі у перший день фіналів чемпіонату Європи з академічного веслування, хто саме здобув нагороди України, проміжний медальний залік
Даяна Ястремська вперше в кар'єрі зіграє в третьому колі турніру у Мадриді

Лише одна українка пройшла у третє коло турніру WTA 1000 у Мадриді: результати

Українські тенісистки провели матчі другого кола турніру WTA в Мадриді, хто пройшов у третє коло, як зіграли Ангеліна Калініна та Марта Костюк, що очікує далі на Даяну Ястремську
Херсонщина, спорт, Аліна Немерець

Жителька Каховки Херсонської області Аліна Немерець стала чемпіонкою Європи з таеквон-до ІТФ

Аліна Немерець з Каховки Херсонської області стала чемпіонкою Європи з таеквон-до ІТФ. Змагання відбулись у Словенії, у них взяли участь 750 спортсменів.
Українська тенісистка Марта Костюк на змаганнях WTA 500 у Штутгарті, Німеччина.

Марта Костюк втретє в сезоні оновила особистий рекорд у рейтингу WTA: як змінилися позиції українок

Еліна Світоліна зіграє на турнірі у Мадриді

П’ять українок отримали суперниць в основі турніру WTA 1000 в Мадриді: результат жеребкування