Ексміністр інфраструктури отримав клопотання щодо запобіжного заходу у 20 млн грн

Ексміністр інфраструктури отримав клопотання щодо запобіжного заходу у 20 млн грн

Ексміністр інфраструктури Андрій Пивоварський
. Ексміністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Фото: з Фейсбуку А. Пивоварського

Колишній міністр інфраструктури Андрій Пивоварський зранку у понеділок, 27 лютого, отримав клопотання про обрання йому запобіжного заходу. Йдеться про  заставу у розмірі 20 мільйонів гривень. Про це Пивоварський написав у Фейсбуці.

Йдеться про справу щодо притягнення ексміністра до кримінальної відповідальності у справі щодо ймовірного зловживання ним посадовим становищем у 2015 році.

“Якщо коротко, НАБУ каже, що під час підготовки Міністерством, не мною особисто, проекту Наказу про розподіл корабельного збору, було допущено лобіювання інтересів одного із власників приватних причалів. Моя складова у вчиненні злочину полягає у виступі на засіданні Кабміну та фактично підписанні документу, який попередньо пройшов погодження в зацікавлених (профільних) міністерствах, проголосований членами Уряду на його засіданні та в подальшому заюстований Мінюстом”, — написав ексміністр.

Він додав, що категорично не погоджується з тим, що викладено, як в повідомленні про підозру, так і в клопотанні про обрання запобіжного заходу. Пивоварський переконаний, що Вищий антикорупційний суд надасть об’єктивну та неупереджену оцінку усім обставинам справи, зазначив експосадовець.

22 лютого стало відомо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомила про підозру колишньому міністру інфраструктури України та його колишньому першому заступнику. Їх підозрюють у зловживанні владою та службовим становищем, яке завдало державі понад 30 мільйонів доларів збитків, зазначили у САП.

Пивоварський тоді підтвердив отримання підозри своїм постом у Фейсбук.

"Будь-які обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення є абсолютно надуманими та безпідставними. Я готовий відстоювати свою правоту та честь як органах досудового розслідування та прокуратурі, так і в судових інстанціях", — заявив тоді ексміністр.

Читайте також

Покарання РФ за викрадення дітей, допомога Саудівської Аравії, рік від знищення "Мрії". 369 день війни. Онлайн

На початок