Російська морська піхота зазнала тяжких втрат поблизу Вугледара — британська розвідка

Російська морська піхота зазнала тяжких втрат поблизу Вугледара — британська розвідка

Російська морська піхота зазнала тяжких втрат поблизу Вугледара — британська розвідка
Фото: twitter.com/DefenceHQ

Міністерство оборони Великої Британії оприлюднило фотознімки із результатами боїв поблизу Вугледара Донецької області за ймовірної участі російських морських піхотинців. Розвідка королівства вважає, що росіяни зазнали там тяжких втрат.

Про це повідомляється у Twitter британського Міноборони.

Як зазначають у міністерстві, на знімках помітні зосереджені втрати російської техніки на Вугледарській ділянці Донецької області. Ці бойові машини, ймовірно, входили до складу російської 155-ї бригади морської піхоти, яка була в авангарді нещодавніх дорогих наступів, йдеться у повідомленні.

"Морська піхота вважається елітною піхотою у складі російських Збройних сил. На відміну від такої ж престижної повітрянодесантної піхоти, морська піхота не дислокувалася в Україні як єдине велике з'єднання. Натомість окремі підрозділи були приєднані до груп військ, у яких домінують сухопутні війська", — розповіли в міністерстві.

Таким чином, перед морпіхами були поставлені одні з найскладніших тактичних завдань на війні, і вони зазнали надзвичайно великих втрат, констатують в міністерстві.

"Очікуваний посилений потенціал бригад морської піхоти тепер майже напевно значно погіршився, тому що він був заповнений недосвідченим мобілізованим персоналом", — зазначається в дописі.

Британська розвідка зазначає, що цей недолік досвіду майже напевно посилює схильність російських офіцерів до мікроменеджменту, що, своєю чергою, знижує оперативність. При цьому в міністерстві припускають реальну ймовірність того, що підрозділи морської піхоти, що деградували, знову будуть кинуті в нові атаки біля Вугледара.

Читайте також

Додаткові Леопарди для України, ЄС погодили санкції проти РФ. 367 день війни. Онлайн

На початок