Поле бою — Мар'їнка: російський танк у зруйнованому місті розстрілює будинок

Поле бою — Мар'їнка: російський танк у зруйнованому місті розстрілює будинок

Поле бою — Мар'їнка: російський танк у зруйнованому місті розстрілює будинок
Фото: АР

Через Мар’їнку, що на Донеччині, нині проходить лінія фронту. В місті не залишилось жодної вцілілої будівлі, всі жителі евакуювалися. Українські військові фіксують рух ворожої техніки у місті.

На цьому відео Associated Press видно, як вулицею пересуваються російські танки та продовжують обстрілювати житлові квартали міста.

"Тактика росіян полягає в тому, щоб використати всю вогневу потужність, щоб знищити лінію фронту. Вони знищують все, що можна використовувати як прикриття, незалежно чи це житловий об’єкт, чи військовий. Їх тактики недостатньо, тому вони просто знищують всього живого", — вважає начальник поліції Курахового Артем Щус.

Бої за Мар'їнку точаться з 2014 року, тоді українським військовим вдалося втримати місто. З початку повномасштабного вторгнення інтенсивність атак зросла, місто перетворили на руїни, усі жителі виїхали.

Поліцейський каже: територія Мар'їнки наразі — це поле бою. З однієї частини українські бійці, навпроти — російські окупанти.

"Місто повністю зруйноване. Повністю. Немає навіть жодної будівлі, яка б не постраждала. Зараз у місті не залишилося мирних жителів, тому що військова адміністрація і міліція евакуювали всіх жителів, усіх дітей. Жити там неможливо", — додав Артем Щус, начальник поліції Курахового.

До повномасштабного вторгнення у Мар’їнці проживало близько 10 тисяч людей.

Читайте також

Окупація й евакуація, оборона та звільнення. Рік тяжких боїв за Луганщину

Між мітингами та ракетами — одна ніч. Роковини повномасштабної війни на Донбасі

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок