У чотирьох ЦНАПАх Київщини з'явилися нові сервіси. Які саме

У чотирьох ЦНАПАх Київщини з'явилися нові сервіси. Які саме

У чотирьох ЦНАПАх Київщини з'явилися нові сервіси. Які саме
Фото: Pixabay

На Київщині в чотирьох Центрах надання адміністративних послуг жителів консультуватимуть нотаріуси. Розміщені вони в Бучанській, Ірпінській, Васильківській та Калинівській (Фастівського району) громадах.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що впровадження цього сервісу стало можливим завдяки меморандумам, що були підписані між Департаментом економіки Київської ОВА, Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції, Нотаріальною палатою України та громадами області.

У чотирьох ЦНАПАх Київщини з'явилисі нові сервіси. Які саме
Департамент КОВА, управління Міністерства юстиції, Нотаріальна палата України підписали Меморандум про співпрацю Фото: КОВА

В КОВА зауважили, що завдяки співпраці між цими структурами робота стане більш ефективною, зокрема, буде забезпечений доступ до онлайн- та офлайн-консультацій нотаріусів.

"Ще однією перевагою є зменшення кількості довідок, що необхідні для отримання нотаріальних послуг",— йдеться у повідомленні.

Також у Тетіївській громаді в ЦНАПі відкрили виїзне відділення ПриватБанку. Жителі зможуть отримати або перевипустити картку, оплатити комунальні платежі та зробити інші перекази, оформити вклад та страховий поліс. Підприємці мають можливість проконсультуватися щодо програм кредитування та доступних банківських інструментів,— поінформували в КОВА.

Що відомо про надання адміністративних послуг жителям Київщини

Після деокупації Київської області від військ РФ центри надання адміністративних послуг почали поступово відновлювати роботу. У травні 2022 року працювали 49 таких установ на території пристоличного регіону.

У Бишівській громаді у жовтні минулого року запрацював мобільний центр надання адміністративних послуг. У Бородянці будують модульний Центр надання адміністративних послуг. Будівництво фінансується Програмою ООН.

На початку 2023 року території Бучанської громади почали реалізацію масштабного будівельного проєкту. Зокрема, залили фундамент майбутньої адмінбудівлі для Синяківського старостату.

Із січні цього року жителі Бориспільської, Гірської, Золочівської, Обухівської та Української громад матимуть доступ до отримання безплатних онлайн- та офлайн-консультацій нотаріусів на базі місцевих ЦНАПів.

В Ірпені спростили процедуру оформлення різноманітних документів для людей завдяки електронній взаємодії між нотаріусами та Ірпінським центром надання адміністративних послуг.

За даними Київської ОВА, станом на січень 2023 року в області працюють 64 центри надання адміністративних послуг, 1 територіальний підрозділ. Ще понад 130 фахівців ЦНАПів надають послуги віддалено.

Читайте також

Ірпінь підписав Меморандум про співпрацю з Державним податковим університетом. Яка мета

Товариство Червоного Хреста та КОВА підписали Меморандум про співпрацю. Про що йдеться

На Київщині поступово відновлюватимуть вуличне світло

На початок