У Бородянці зводять новий модульний ЦНАП

У Бородянці зводять новий модульний ЦНАП

У Бородянці зводять новий модульний ЦНАП
Фото: Бородянська селищна рада

У Бородянці будують модульний Центр надання адміністративних послуг. Будівництво фінансується Програмою ООН, спрямованою на зміцнення потенціалу органів місцевого самоврядування.

Як повідомив очільник Київської ОВА Олексій Кулеба, завдяки тому, що будівля ЦНАПу в Бородянці модульна, це дозволить завершити будівельні роботи в найкоротші терміни.

Раніше начальниця відділу Центру надання адмінпослуг Бородянської селищної ради Світлана През інформувала, що нове приміщення буде максимально зручним для чисельних відвідувачів. У модульному ЦНАПі працюватимуть 25 спеціалістів. Для якісного обслуговування громадян ПРООН допоможе закупити в установу відповідну оргтехніку та обладнання.

Що відомо

Бородянка — один із найбільш зруйнованих населених пунктів на Київщині внаслідок повномасштабного російського вторгнення. З червня у селищі працював "ЦНАП на колесах". Автівку, переобладнану під мобільний Центр надання адмінпослуг, передало Бородянській громаді місто Славута, що на Хмельниччині, щоб забезпечити якомога більше жителів необхідними послугами.

Читайте також

В Одеській області запрацює послуга "мобільний адміністратор"

У луцькому ЦНАПі зросла вартість термінових документів

На початок