Ірпінь підписав Меморандум про співпрацю з Державним податковим університетом. Яка мета

Ірпінь підписав Меморандум про співпрацю з Державним податковим університетом. Яка мета

Ірпінь підписав Меморандум про співпрацю з Державним податковим університетом. Яка мета
Фото: Олександр Маркушин/Telegram

На Київщині місто Ірпінь посилює співпрацю з Державним податковим університетом, корпуси якого розташовані на території міста-героя. Ідеться про спільний пошук фінансування для відбудови вишу та реалізацію інших суспільно корисних проєктів.

Меморандум про посилення співпраці між Ірпінською міськрадою та навчальним закладом підписали сьогодні, 25 січня, в.о. ректора Податкового університету Дмитро Серебрянський та ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Як написав мер Маркушин у своєму Telegram, таке партнерство дозволить максимально швидко знайти фінансових донорів для відновлення зруйнованих російськими окупантами корпусів і гуртожитків Університету.

Меморандум про посилення співпраці підписали мер Ірпеня Олександр Маркушин (справа) і в.о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський (зліва)
Меморандум про посилення співпраці підписали мер Ірпеня Олександр Маркушин (справа) і в.о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський (зліва). Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Крім того, влада Ірпеня починає реалізацію проєктів, які будуть корисними і для навчального закладу, і для міста. Мова про створення на базі Університету коворкінгу, де ірпінці зможуть працювати у разі вимкнення електроенергії в місті. Для проєкту вже шукають фінансування, щоб замінити вибиті вікна у приміщеннях вишу, де буде організовано майбутній коворкінг, зазначив Олександр Маркушин.

обговорення спільних проєктів в Ірпені
Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Що відомо про відбудову Ірпеня після деокупації Київщини від російських військ

У травні 2022 року стало відомо, що для відбудови житлових будинків в Ірпені потрібно приблизно 850 мільйонів доларів. Ще близько 150 мільйонів – для відновлення інфраструктури. Під час бойових дій місто було зруйноване на 75 відсотків. Більше 10 тисячі людей залишилися без житла. На відновлення житлового фонду Ірпеня з міського бюджету було виділено близько 25 мільйонів гривень.

Програма розвитку ООН допоможе демонтувати зруйновані і відновити пошкоджені внаслідок російської військової агресії будинки Ірпеня. У місті непридатними для проживання визнали 37 багатоквартирних будинків. 17 із них вирішили демонтувати.

На кінець 2022 року в Ірпені завершилися відновлювальні роботи у понад 235 багатоквартирних житлових будинках, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії. Ще 350 приватних будинків отримали матеріали для відбудови.

Читайте також

У Києві відкривають IT-курси для навчання ветеранів

На початок