На Донеччині скасували низку приміських електропоїздів та призначили кілька маршрутів

На Донеччині скасували низку приміських електропоїздів та призначили кілька маршрутів

На Донеччині скасували низку приміських електропоїздів та призначили кілька маршрутів
Вокзал Краматорська: Фото: Укрзалізниця

Через невелику кількість пасажирів з 19 лютого Донецька залізниця скасувала приміські електропоїзди зі Слов'янська до станції Придонецька.

Про це повідомили в Донецькій залізниці.

Скасовані потяги

Залізниця скасувала такі електропоїзди: № 6602 Слов'янськ — Придонецька, № 6603 Придонецька — Слов'янськ, № 6604 Слов'янськ — Придонецька, № 6705 Придонецька — Слов'янськ.

Зміни у розкладі

Змінився графік поїздів № 6703 Слов'янськ — Кіндратівка, який щоденно відправлятиметься зі станції Слов'янськ о 6 ранку та прибуватиме на станцію Кіндратівка (смт Олексієво-Дружківка) о 07:01. Поїзд зупинятиметься на станціях: Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка.

У зворотному напрямку поїзд № 6704 Кіндратівка — Слов'янськ відправлятиметься з Кіндратівки о 07:15 та прибуватиме у Слов'янськ о 08:17.

Нові поїзди

З 20 лютого курсуватиме приміський пасажирський поїзд № 6802 Слов'янськ — Близнюки, який їздитиме щоденно зі Слов'янська о 10:25 та прибуватиме у Близнюки о 12:38. Поїзд зупинятиметься у Слов'янську, Шидловську, Бантишевому, Гусарiвці, Барвiнковому, Язиковому, Гаврилiвці, Дубовому, Близнюках.

У зворотному напрямку поїзд № 6803 Близнюки — Слов'янськ відправлятиметься з Близнюків о 13:40 та прибуватиме у Слов'янськ о 15:54.

У залізниці зазначили, що подовжили поїзд за маршрутом № 6813 Харкiв Пасажирський — Слов’янськ. "№ 6813 Харкiв Пас. — Слов’янськ встановлено в сполученні Харкiв Пас. — Краматорськ, відправленням зі ст. Харкiв-Пас. (м. Харків) о 13:40 та прибуття на станцію Слов'янськ (м. Слов’янськ) о 18:41, далі відправлення зі ст. Слов'янськ(м. Слов’янськ) о 18:51 та прибуття на станцію Краматорськ (м. Краматорськ) о 19:19", — йдеться у повідомленні.

Також зауважили, що на дільниці Краматорськ — Лозова поїзд курсуватиме щоденно, а на дільниці Лозова – Харків –Пас. крім понеділка. Й зупинятиметься на станціях: Мерефа, Лихачове, Краснопавлiвка, Лозова – Пас., Близнюки, Дубове, Гаврилiвка, Язикове, Барвiнкове, Гусарiвка, Бантишеве, Шидловська, Слов’янськ, Шпичкине, Краматорськ.

Що відомо про курсування поїздів на Донеччині

  • "Поїзд єднання", який вирушив з Ужгорода, прибув 17-го лютого до Краматорська. Це другий рейс, який "Укрзалізниця" запустила до Дня єднання. Цього року квитки на потяг придбали понад 400 пасажирів.
  • 13 листопада Укрзалізниця разом із платформою UNITED24 запустила проєкт "Квитки до перемоги", за яким можна придбати квитки до українських міст, що знаходяться під окупацією, або вже деокуповані. Квитки можна придбати з Києва до п'ятьох міст: Херсона, Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. Ці рейси буде здійснювати "Потяг до перемоги", який має розписані вагони, присвячені вчинкам людей на тимчасово окупованих територіях.

Читайте також

"Поїзд Єднання", що сполучає Ужгород та Краматорськ, зробив зупинку у Львові

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок