Евакуація населення та підрив криги на Десні. Рятувальники продовжують локалізовувати затоплення

Евакуація населення та підрив криги на Десні. Рятувальники продовжують локалізовувати затоплення

Евакуація населення та підрив криги на Десні. Рятувальники продовжують локалізовувати затоплення
Фото: КМВА/Telegram

На Київщині рятувальники спільно з військовими кілька разів підривали кригу в місцях затору льодового покриву на Десні. Але через коливання температури льодові масиви утворюються заново, а рівень води в річці знижується лише на деякий час.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Київщини.

Зазначається, що зокрема, у Броварському районі роботи на місці підтоплень не припиняються. Фахівці ДСНС постійно моніторять ситуацію та рівень води в річці Десна. Проводять об’їзди можливих місць підтоплень та надають допомогу громадянам. За потреби евакуюють людей в безпечне місце.

"Ситуація на даний момент контролюється, всі виклики громадян опрацьовуються, роботи по розблокуванню річки буде продовжено",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про ситуацію на річці Десна

12 лютого на річці Десна підривали крижаний затор для того, щоб знизити рівень води та запобігти підтопленню в прибережних зонах

10 лютого жителям Київщини повідомили про можливий підйом води на річці Десна у найближчі кілька днів і пов’язане з цим підтоплення.

На початку лютого на річці Десна ліквідовували льодові затори, щоб уникнути підтоплення прибережних територій. Піротехніки ДСНС розбивали нагромадження криги з допомогою вибухівки.

У Київській області 21 січня через льодовий затор на р. Десна спостерігався підйом води в районах населених пунктів Зазим’я, Пухівка та Рожни. Зафіксовано підтоплення близько 20 домогосподарств. У регіоні створено штаб для ліквідації події.

У ніч проти 21 січня киян попередили про підрив криги на річці Десна на Київщині. Зранку 21 січня жителям Київщини знову повідомили про планові вибухи у зв'язку з підривом льоду на річці Десна в районі сіл Погреби та Зазим'я. На ранок 22 січня внаслідок проведених підривних робіт рівень води в Десні почав знижуватись.

Читайте також

Зеленського просять врятувати річку Рось — петиція

40 аварій за добу. З початку року у Києві відремонтовано понад тисячу тепломереж

Аварії на Київщині: у поліції назвали причину найбільшої кількості ДТП на початку року

На початок