На Десні триває боротьба з льодовими заторами, щоб запобігти підтопленню

На Десні триває боротьба з льодовими заторами, щоб запобігти підтопленню

На Десні триває боротьба з льодовими заторами, щоб запобігти підтопленню
Фото: КМВА/Telegram

На річці Десна продовжують ліквідовувати льодові затори. Піротехнічні підрозділи ДСНС розбивають нагромадження криги з допомогою вибухівки, тому у Києві та передмісті можливі звуки вибухів.

Як повідомили у Київській обласній військовій адміністрації, мета таких заходів — знизити рівень води і запобігти підтопленню у прибережних зонах.

У КОВА також поінформували, що через роботу саперів на Десні, сьогодні, 3 лютого, в Броварському районі може бути гучно. Звуки вибухів можуть лунати і на лівому березі Києва та в Оболонському районі столиці, попередили у Київській міській військовій адміністрації.

Мешканців закликають зберігати спокій і дотримуватися правил безпеки. Під час повітряної тривоги слід негайно перейти до укриттів.

Що відомо про боротьбу із льодовим затором на річці Десна

У Київській області 21 січня через льодовий затор на р. Десна спостерігався підйом води в районах населених пунктів Зазим’я, Пухівка та Рожни. Зафіксовано підтоплення близько 20 домогосподарств. У регіоні створено штаб для ліквідації події.

У ніч проти 21 січня киян попередили про підрив криги на річці Десна на Київщині. Зранку 21 січня жителям Київщини знову повідомили про планові вибухи у зв'язку з підривом льоду на річці Десна в районі сіл Погреби та Зазим'я.

На ранок 22 січня внаслідок проведених підривних робіт рівень води в Десні почав знижуватись.

Читайте також

Розмінування Київщини триває. Де працюють сапери

На початок