Щодня на Миколаївській міській станції швидкої медичної допомоги чергові фельдшери отримують до двадцяти викликів. Один із найважливіших елементів роботи медиків – правильно і своєчасно визначений попередній діагноз.
Якщо симптоми людини, що потребує допомоги, схожі на інфікування COVID-19, до такого виїзду бригада має підготуватися додатково.

"Ми вдягаємо спеціальні костюми, маски, окуляри. Ми збираємось і виїжджаємо на виклик. Страшно, але робота у нас така", - каже фельдшерка станції швидкої медичної допомоги Надія Капустіна.

У Миколаївському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф працюють диспетчери. Зміна налічує до дванадцяти людей, які щодня приймають виклики з усієї Миколаївщини.

Працюють одну добу через три. Приймають виклики від диспетчера лінії "103" та направляють бригаду за адресами. Від них залежить і спорядження, яке із собою візьмуть фельдшери на виклик.
"Ми відповідаємо за те, щоб бригади не піддавались ризику. Якщо людина контактувала з хворими, була за кордоном чи перебуває на самоізоляції, то ми одягаємо бригаду. Вони вже їдуть на виклик одягнені у все екіпірування", - говорить диспетчерка Людмила Шелухіна.
Репортаж кореспондентів Суспільного:
Автор - Володимир Степанов, оператор - Василь Філімон.
Читайте також:
На миколаївських пунктах ЗНО діятиме низка санітарних заходів;
Миколаївщина готова до наступного етапу адаптивного карантину;
У Миколаєві зафіксовано новий випадок COVID-19.