З'єднає дві частини деокупованої громади. На Миколаївщині відновлюють міст

З'єднає дві частини деокупованої громади. На Миколаївщині відновлюють міст

З'єднає дві частини деокупованої громади. На Миколаївщині відновлюють міст
Військові будують міст, лютий 2023 року. Фото: Державна спеціальна служба транспорту/Фейсбук

На Миколаївщині військовослужбовці мостобудівельних підрозділів станом 5 лютого будують 42-метровий залізобетонний міст. Переправа має з'єднати дві частини деокупованої громади.

Про це повідомив командир мостової роти, капітан Євгеній Сугак на Facebook-сторінці Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

Мостовики станом на 5 лютого виконують забивку паль на пальовому поліПальове поле — спеціальна конструкція, яка зводиться для того, щоб бетонна основа мосту була міцною. Для організації пальового фундаменту необхідно виконати роботи з втискування залізобетонних опор у ґрунт.. Вже зробили дві опалубкиОпалубка — це форма (як контейнер), в яку заливається свіжий ущільнений бетон. Коли розчин затвердіє, опалубочна форма видаляється, а затверділа бетонна маса приймає форму по внутрішнім граням опалубки. Верх опалубки зазвичай залишається відкритим., дві залиті бетоном і третя готується під заливку.

"Процес роботи — безперервний. Поставлені завдання і терміни виконання. Тому працюють оперативно, злагоджено, без простою, бетонуючи палі паралельно з двох берегів", — Євгеній Сугак.

З'єднає дві частини деокупованої громади. На Миколаївщині відновлюють міст
У будівництві задіяна спецтехніка. Фото: Державна спеціальна служба транспорту/Фейсбук

За словами Євгенія Сугака, на місці будівництва працює спецтехніка — універсальний палебійний агрегат, екскаватор, вантажні автомобілі. Місцева влада допомагає необхідними розхідними матеріалами.

"Наша команда — це вже добре спрацьований, злагоджений колектив, де панує взаємодопомога. Ми виконуємо одну роботу і знаходимося всі в однакових умовах. А ще всі працюємо на нашу спільну перемогу. Наша команда вже до десятка мостів збудувала", — розповів Євгеній Сугак.

Станом на лютий, поки триває будівництво, людей з одного берега на іншій доставляють моторним човном.

Читайте також

Необережність під час куріння. У Миколаївській області на пожежі виявили тіло чоловіка

Російська військові продовжують обстрілювати Очаківську та Куцурубську громади Миколаївщини

У Миколаєві відновлюють повноцінну подачу води після аварії на насосних станціях

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок