Чекаємо цих Leopard з великим нетерпінням: військовий про оборону напрямку Сватове — Кремінна

Чекаємо цих Leopard з великим нетерпінням: військовий про оборону напрямку Сватове — Кремінна

Чекаємо цих Leopard з великим нетерпінням: військовий про оборону напрямку Сватове — Кремінна
Українські ійськові. Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Росіяни кидають на штурм позицій ЗСУ на напрямку Сватове — Кремінна підготовлених військових і використовують важке озброєння. Українські захисники відбивають усі атаки, але їм не вистачає артилерії та новітніх танків. Про це в ефірі телемарафону розповів військовослужбовець ЗСУ Віталій Біляк.

"Ситуація на напрямку Сватове Кремінна стабільно дуже важка. Ворог просувається, застосовує танки, авіацію, ствольну артилерію. Хлопці тримають позиції, нікуди не відходять", — повідомив Віталій Біляк.

Біляк додав, що окупанти цілодобово намагаються штурмувати позиції у лісах поблизу Кремінної, але наразі ЗСУ тримають лінію оборони.

"Найбільше нам бракує підтримки артилерії, танків. Чекаємо цих "Leopard", з великим нетерпінням. А так все добре, все є, нікуди не відходим", — заявив Віталій Біляк.

За словами Біляка, штурмах росіяни використовують навчених військових, з гарним забезпеченням, які працюють за всіма правилами військової науки: це не мобілізовані цивільні, яких без досвіду кидають у лобові штурми.

Що відомо про ситуацію на східному фронті

  • Путін віддав наказ російській армії до березня захопити території Донецької та Луганської областей.
  • Російські військові вважають важливим напрямок Сватове — Кремінна. На цьому напрямку воюють усі можливі підрозділи армії РФ.
  • У марафоні Суспільному командир роти батальйону "Свобода" Євгеній Оропай сказав, що російські війська хочуть взяти трасу Костянтинівка — Бахмут, щоб не було можливості поставляти українським військовим боєкомплекти, медикаменти та підвозити підкріплення, але основний напрямок та основна частина траси контролюється ЗСУ.
  • Росія почала концентрувати свої зусилля задля ймовірного штурму міст Павлівка та Вугледар Донецької області й може досягнути локальних успіхів.
  • Російські військові поки не змінюють тактику бою на Донеччині й продовжують використовувати "стратегію малих груп". Потужна українська лінія оборони дозволяє знищувати будь-яку техніку, яка з'являється в районі українських позицій.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок