Київський міський Центр стресостійкості буде першим подібним закладом не тільки в Києві, а й в Україні. Його працівники надаватимуть психологічну допомогу на основі ізраїльського досвіду з урахуванням українського. Про це повідомляє заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Зазначається, що в Центрі, насамперед, проводитимуть превентивну роботу та психоедукаціюПояснення і донесення до людей необхідної правдивої інформації про психічне здоров'я, психологічні негаразди та їх наслідки для особистості, щоб створити ресурси для психосоціальної підтримки населення.
Заступниця голови КМДА зауважила, що фахівці Центру намагатимуться запобігати стресовим травматичним станам у людей, надавати психологічну підтримки різним соціальним та професійним верствам населення.

За її словами наразі, у приміщенні ще тривають ремонтні роботи, але основні вже завершили. Приміщення готове до чистових робіт, а виконавці обіцяють впоратися з усім до весни.

"Тому вже за кілька місяців чекаємо відкриття нового та першого Центру психологічної стійкості у Києві",— каже Хонда.

Приміщення Центру знаходиться за адресою: вул. Басейна, 1/2.
Що відомо про психологічну допомогу у Києві
В Києві запрацювали п’ять мобільних бригад, які надаватимуть соціально-психологічну допомогу постраждалим від домашнього насильства.
У столиці відкрили Центр допомоги врятованим, де люди, які виїхали з зони активних бойових дій чи окупованих територій, можуть отримати комплексну соціально-психологічну підтримку.
У столиці працює Кризовий центр “Соціотерапія”, де допомагають людям з гострим стресовим станом, спричиненим війною. Звернутися по допомогу може кожен, хто цього потребує.
В Україні збільшується попит на психологічну та психіатричну допомогу, тому Національна служба здоров’я України разом з ВООЗ розробляє новий пакет послуг, щоб пацієнти могли отримувати консультації та психологічну допомогу на первинному рівні, у свого сімейного лікаря, терапевта, педіатра.
Психологи кажуть, що через воєнні дії люди відчувають більший стрес, хоч проблеми, з якими звертаються, ті самі, що були й до війни, але стали "яскравіше виражені".
Читайте також
У січні майже 300 киян звернулися за допомогою стосовно домашнього насильства
У Києві понад 7 тис родин з дітьми з інвалідністю отримали продуктові набори
Саміт Україна-ЄС в Києві, Procter&Gamble внесли у список спонсорів війни. 345 день війни. Онлайн