У Києві запустили програму мобільної психологічної підтримки у столиці

У Києві запустили програму мобільної психологічної підтримки у столиці

У Києві запустили програму мобільної психологічної підтримки у столиці
. Фото ілюстративне: Pexels

В Києві запрацювали п’ять мобільних бригад, які надаватимуть соціально-психологічну допомогу постраждалим від домашнього насильства. Про це йдеться на фейсбук-сторінці заступниці голови КМДА Марини Хонди.

Спеціалізовані бригади надаватимуть послуги безпосередньо на місцях. До кожного з таких екіпажів входять психолог, соціальний працівник та водій. Крім психологічної допомоги, фахівці надаватимуть роз’яснення прав постраждалих та перелік послуг, які вони можуть отримати. А за потреби, такі бригади доставлятимуть потерпілих до кризових кімнати чи притулків.

"З початку повномасштабного російського вторгнення, наш КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, запобігання та протидії насильству отримав більше 5000 звернень стосовно насильства в родині та переживань через війну. І, на жаль, ми спостерігаємо деяку тенденцію до їх збільшення. Запуск мобільних бригад дасть можливість надавати допомогу постраждалим оперативно", — зазначила Марина Хонда.

Викликати бригаду можна звернувшись за телефоном довіри 15-00. Також, направити бригаду до постраждалих можуть працівники Поліції Києва, які фіксуватимуть випадки здійснення насильства.

На початок