У Полтавській міськраді проводять обшуки

У Полтавській міськраді проводять обшуки

У Полтавській міськраді проводять обшуки
Фото: Суспільне Полтава

24 січня СБУ проводить обшуки у Полтавській міськраді. Про це Суспільному підтвердила речниця обласного управління Служби безпеки України Інна Усова.

Роблять це у рамках кримінального провадження, пов’язане із головою Полтавської громади Олександром Мамаєм. Про яку саме кримінальну справу йдеться не уточнюють. Обшуки проводять задля вилучення необхідних документів в рамках досудового розслідування, додала речниця.

Що відомо

  • 15 грудня під час брифінгу Олександр Мамай повідомив дані про нову військову частину у Полтаві. Через це 29 грудня правоохоронці вручили йому підозру.
  • Полтавський міський голова заявив, що поширена ним на пресконференції інформація про забезпечення військових була відкритою.
  • Розглядати клопотання про обрання запобіжного та відсторонення від посади Мамая мав Октябрський райсуд Полтави. Слідчі судді тричі заявляли про самовідводи. Тому Полтавський апеляційний суд визначив для розгляду Київський райсуд обласного центру.
  • 20 січня голові Полтавської громади Олександру Мамаю, якого підозрюють у розголошенні інформації щодо розміщення підрозділів ЗСУ, не призначили запобіжний захід. А 23 січня суд не відсторонив його від посади.
На початок