Відновлення Лиману: що працює у деокупованих населених пунктах громади

Відновлення Лиману: що працює у деокупованих населених пунктах громади

Відновлення Лиману: що працює у деокупованих населених пунктах громади
Магазин у Лимані. Фото: Facebook / Олександр Журавльов

У Лиманській громаді працюють 46 магазинів. Про це 20 січня повідомив начальник Лиманської міської військової адміністрації Олександр Журавльов.

"Знищена комунальна інфраструктура, викрадене обладнання, обстріли, які постійно завдають руйнувань нашій громаді — все це ускладнює повернення нормального життя на деокуповану територію. Переважно працюють підприємства, які надають населенню критично важливі послуги", — розповів Журавльов.

За його словами, у Лимані працюють 18 продуктових, дев'ять промислових магазинів, а у старостинських округах 13 крамниць та шість виїзних точок. Жителі громади можуть купити: хліб, олію, борошно, крупи, цукор, кондитерські вироби, яйця, ковбасні вироби, сир, вершкове масло, молочну продукцію, м'ясо, рибу, овочі, фрукти, гігієнічні товари, будматеріали тощо.

Олександр Журавльов зазначив, що у громаді працюють банки та банкомати, поштові відділення, перукарні, СТО й заправки.

"Поступово громада повертається до життя, проте треба розуміти, що ситуація залишатиметься напруженою, тому треба бути відповідальними та дотримуватися правил безпеки", — зауважив очільник Лиманської громади.

5 січня у Мінреінтеграції повідомили, що в Лиманській громаді працюють 30 крамниць, з них 22 — у Лимані та ще вісім — у сільській місцевості.

Що відомо про ситуацію у Лиманській громаді

  • На звільненій частині Донеччини відновлюють інфраструктуру. Зокрема, у Лимані й у Святогірській громаді відновили зв'язок мобільного оператора Vodafone.
  • Лиман був звільнений від окупантів 4 жовтня. Наразі в місті проживає п'ять тисяч людей. До російського вторгнення було понад 20 тисяч.
  • На Донеччині у Святогірську та Лимані відновили електропостачання.

Читайте також

Врятований прапор та понівечена будівля. У Лимані планують відновити розбитий обстрілом відділ поліції

Новий рік у підвалі. Свято у Лимані на Донеччині

Розвідка оприлюднила перехоплення, де росіянин розповідає про вбивства місцевих при відступі з Лимана

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок