Навчання РФ та Білорусі: чи можлива повторна спроба висадки десанту довкола Києва

Навчання РФ та Білорусі: чи можлива повторна спроба висадки десанту довкола Києва

Навчання РФ та Білорусі: чи можлива повторна спроба висадки десанту довкола Києва
Речник Повітряних Сил України Юрій Ігнат. Фото: Суспільне

У Повітряних силах ЗСУ вважають нереалістичним сценарій повторної спроби висадки десанту довкола Києва. Про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону.

Він нагадав, що на початку російського вторгнення точилися бої довкола декількох летовищ біля столиці.

"Тоді не вдалося окупантам це зробити і зараз не вдасться. Пролетіти просто так до столиці і висадити десант з ІЛ-76 очевидно не вдасться жодним чином. Думаю, і до кордону також не вдасться долетіти", ─ зазначив Ігнат.

Що відомо про навчання в Білорусі

16 січня у Білорусі розпочалися спільні льотно-тактичні навчання російської та білоруської військової авіації. Зазначається, що спільна підготовка білоруської та російської складових регіонального угруповання військ (сил) має комплексний характер і охоплює не тільки бойовий компонент, а й усі системи забезпечення.

8 січня пресслужба Міноборони Білорусі повідомила, що до країни прибули російські літаки, які візьмуть участь у спільних з Росією авіаційних військових навчаннях, що триватимуть до 1 лютого.

У Міноборони також заявили, що триває нарощування регіонального угруповання військ Білорусі і Росії. В країну продовжує прибувати особовий склад, озброєння, військова і спеціальна техніка збройних сил РФ. З підрозділами, що прибувають, на полігонах Білорусі сплановано подальше проведення заходів бойового злагодження.

Міноборони Великої Британії вважає, що нове розгортання російських літаків у Білорусі, ймовірно, є справжніми навчаннями, а не підготовкою до будь-яких додаткових наступальних операцій проти України

Читайте також

Сотні танків, десятки гелікоптерів: Bloomberg підрахував зброю, яку отримала Україна від союзників

До Києва прибув глава ОБСЄ Буяр Османі

На початок