Громада з газом. У Покровській громаді відновили газопостачання

Громада з газом. У Покровській громаді відновили газопостачання

Доповнено
Громада з газом. У Покровській громаді відновили газопостачання
Фото: Суспільне Донбас

У Покровській громаді повністю відновили газопостачання.

Про це повідомили у Покровській МВА.

Спершу подали газ на котельні й лікарні, потім — жителям приватного сектору і в останню чергу — багатоквартирними будинками, розповів начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Керівництво громади та газівники закликають жителів не використовувати блакитне паливо для обігріву приміщень без належного обладнання, адже він призначений виключно для приготування їжі.

Загалом у Покровській громаді газ отримують 23 тисячі 187 жителів.

З 23 квітня у громаді не було газопостачання через пошкодження магістрального газогону. Подачу відновили у середині осені, а 19 жовтня почалися поступово запускати газ.

Доповнено

"То було пошкодження мережі, поремонтували. Були пробоїни, ми все це поремонтували та запустили. По Покровську не дуже було багато пошкоджень. Тут більше був пуск, тому що це треба пройти по кожній квартирі, ми ходили по стоякам пробували стояк – якщо тримає, ми запускали цей стояк. Якщо не тримає, то перекривали, йшли далі", — розповів Суспільному голова правління "Донецькоблгаз" Вадим Батій.

Батій додав, що наразі бригади підключають останні стояки, на які ще не подано газ.

Що відомо про ситуацію з газопостачанням на Донеччині

  • Станом на ранок 29 грудня на Донеччині відновили газопостачання. Наразі фахівці запускають котельні, які працюють на газу.
  • Ремонтні бригади вже почали обстежувати магістральний газогін, через пошкодження якого 27 грудня на Донеччині аварійно відключили від газу котельні.
  • Пошкодження магістрального газогону на Харківщині стало причиною вимушеного аварійного відключення котелень на газу по всій Донеччині.
  • Роботи з відновлення газопостачання в Костянтинівській громаді виконані на 94%, Часів Яр, за даними на 27 грудня, із газом на 35%.
  • В місті Мирноград на Донеччині повністю відновили газопостачання.
  • 12 жовтня "Донецькоблгаз" почав поетапний пуск природного газу в розподільчі мережі та всім споживачам.
  • У містах Донеччини триває поетапний запуск газу в мережі: Краматорськ, Слов’янськ — труби вже заповнені. У Костянтинівці роботи ще тривають, на черзі — Покровськ.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок