У МОЗ розповіли, в яких регіонах лікарі отримали надбавки

У МОЗ розповіли, в яких регіонах лікарі отримали надбавки

У МОЗ розповіли, в яких регіонах лікарі отримали надбавки
24 канал

Надбавки за березень вже отримали лікарі у 14 регіонах. Дофінансування наразі потребує тільки Чернівецька область.

"Чотирнадцять регіонів уже виплатили всі надбавки до 300% за березень лікарям за безпосередню роботу з пацієнтами з коронавірусною інфекцією COVID-19", - повідомили у пресслужбі Офісу президента за результатами наради з міністром охорони здоров'я Максимом Степановим щодо запобігання поширенню епідемії коронавірусу та подолання її наслідків.

За словами Степанова, на Миколаївщині не фіксували жодного хворого на COVID-19 у березні. Натомість Чернівецька область, в якій захворіло найбільше людей, потребуватиме дофінансування. В інших регіонах виплату надбавок мають закінчити наступного тижня.

"Радий, що процес рухається. Вже одержав позитивні відгуки медиків, котрі отримали надбавки. Цей процес іде швидко, коли налагоджена співпраця Кабінету міністрів і місцевої влади. На Херсонщині всі виплати завершили ще минулого тижня, серед лідерів – і Дніпропетровщина, і Львівщина. Водночас Волинь, Луганщина, Рівненщина та деякі інші області ще й досі застрягли в бюрократичній тяганині. А треба починати вже виплати за квітень", - відзначив Зеленський.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, наразі лікарні укладають угоди з Національною службою здоров'я України для виплати надбавок за роботу з пацієнтами з коронавірусною інфекцією COVID-19 за квітень.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський заявив, що наступний етап послаблення карантинних обмежень планується з 22 травня.
  • 25 березня уряд ввів надзвичайну ситуацію та карантин в Україні. Нині його продовжено до 22 травня з послабленнями.
  • Кабінет міністрів 13 травня пом'якшив умови перебування людей на вулицях та на літніх майданчиках ресторанів.
  • Збільшиться кількість людей, які можуть пересуватися вулицею разом. Раніше гуляти дозволялося не більш як двом особам, тепер дозволено вісьмом.
  • У столиці після 22 травня планують у кілька етапів відновити роботу всього громадського транспорту в рамках послаблення карантину.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що ситуація з коронавірусом в Україні розвивається за сценарієм Польщі, що набагато краще, ніж в інших країнах, зокрема в Іспанії та Італії.
  • Українці розповіли про ставлення до дій влади в умовах загрози коронавірусу і те, як змінилися їхні доходи під час карантину.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила епідемію вірусу COVID-19 пандемією.
На початок